Reklama

Reklama

Najlepsi w łóżku wg znaku zodiaku. Ranking od najlepszych do najsłabszych

Co to w ogóle znaczy, że ktoś jest dobry, albo kiepski w łóżku? Cóż, to oczywiście bardzo indywidualna sprawa, ale można wyróżnić kilka najbardziej pożądanych w sypialni cech. Zobaczcie, kto je ma, a kto musi nad sobą popracować.

Waga

Waga jest na pierwszym miejscu, ponieważ jest najbardziej elastyczna - dopasowuje się do każdego, chce się podobać i jest otwarta na wszelkie dające przyjemność nowinki. Waga jest osobą intensywnie seksualną - da ci najlepszy seks w życiu. 

Baran

Baran chce być gwiazdą i ponad wszystko pragnie pozostawić po sobie niezapomniane wrażenie. Jego próżność jest tak wielka, że nie ustaje w samodoskonaleniu. I choć może to być niekiedy toksyczne, to akurat w łóżku wychodzi partnerowi Barana na dobre. 

Byk

Byki są nieustraszone, również w łóżku. Jeśli dodać do tego troskliwość i odwagę, mamy kochanka idealnego. Jeśli jest coś, co lubisz, albo o czym marzysz - koniecznie powiedz o tym Bykowi, wysłucha i na pewno spróbujecie.

Reklama

Zobacz też: Znaki zodiaku, które najbardziej kochają samych siebie

Strzelec

Seks jest dla Strzelca bardzo ważny, jest jednym z fundamentów jego pewności siebie i poczucia własnej wartości. Strzelec zrobi wszystko, żeby jego partner czuł się bezpieczny i zaopiekowany. 

Skorpion

Znany jest jako najbardziej seksualny ze znaków. Seks traktuje bardzo poważnie, ale to nie znaczy, że Skorpion zawsze wszystko planuje - potrafi też być dziki i spontaniczny. 

Lew

Lew zaskoczy cię w sposób, jakiego nigdy byś się nie spodziewał. W sypialni jest jednym z najlepiej kochających znaków. Lew wie, jak ważna w seksie jest miłość, nigdy nie zapomina o trosce i szacunku do partnera.

Czytaj też: Znaki zodiaku, które nigdy nie wybaczą zdrady. Same też są wierne!

Wodnik

Odważny Wodnik jest naprawdę żądny przygód w sypialni. Minusem jest jego lekkomyślność, co sprawia, że w łóżku jest mniej sprawny niż inne znaki. 

Ryby

Ryby zapominają, że trzeba zwracać uwagę na partnera, szczególnie w sypialni. Warto posłuchać, czego chce. Nie ma się co dąsać, a zabrać się do roboty. Lenistwo to nie w seksie, drogie Ryby!

Koziorożec

Sprawność seksualna to nie nr 1 na liście priorytetów Koziorożca. Lubi seks, ale... nie jest zbyt spontaniczny, a już na pewno nie inicjujący. 

Bliźnięta

To nie tak, że są kiepskie w łóżku. Po prostu nie jest on dla nich tak ważny, żeby się za bardzo wysilać. Wydają się w sypialni nieco zbyt samolubne. 

Rak

Może być piękny i mieć wspaniałe ciało, ale niestety, jak spojrzysz w oczy... wieje nudą.

Panna

Seksowne ciało, seksowny umysł. Ale nie składa się to w idealnego kochanka, oj nie. Po prostu nie chce seksu uprawiać - stąd to ostatnie miejsce w tym rankingu.

***

Czytaj też: 

Najmądrzejsze znaki zodiaku. Lista nie jest długa

Najbardziej irytujące znaki zodiaku. Wkurzają, jak mało kto!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy