Najseksowniejsze znaki zodiaku. Im nie można się oprzeć!

Magnetyzm. Urok osobisty. Prezencja. Poczucie humoru. Na słowo "sexy" składa się tyle cech, że trudno wyliczyć wszystkie. A który znak zodiaku ma ich wszystkich najwięcej? Kto ma najwięcej "tego czegoś"?

Najseksowniejszy znak zodiaku
Najseksowniejszy znak zodiaku123RF/PICSEL

Każdy z nas zna kogoś takiego - ten nieodparty typ kobiety, która rozświetla każdy pomieszczenie, kiedy do niego wchodzi. Jest gorąca, nie tylko ze względu na swoje ciało, ubrania czy nowe pasemka. Nie, to znacznie więcej. Każdy bez problemu wskaże tego mężczyznę, o którym po prostu nie można zapomnieć. Tego, którego narysowałoby się jako archetyp męskości.

Najseksowniejszy znak zodiaku - SKORPION

Skorpiony są intrygujące. Ciche, ale charyzmatyczne. Nie narzucają się, często są gdzieś w cieniu, na drugim planie. Świadomie czy nie, tworzą aurę tajemniczości, która sprawia, że ludzie chcą wiedzieć więcej. To właśnie w kierunku Skorpionów wędrują spojrzenia, to o nich się myśli, o nich rozmawia, o nich marzy.

Najseksowniejszy znak zodiaku - RAK

Raki kochają intensywnie. To niesamowicie emocjonalne istoty. Uwielbiają kochać i dbać o swoją ukochaną osobę. Potrafią połączyć się z drugim człowiekiem na bardzo głębokim poziomie emocji. I te cechy czynią je niebywale seksownymi i atrakcyjnymi. Magia czułości działa.

Raki są też zabawne, urocze i bardzo lojalne. Z Rakiem u boku masz pewność, że to osoba, która da z siebie wszystko, żeby wasz związek był wspaniały. Czy może być coś bardziej pociągającego?

Najseksowniejszy znak zodiaku - BLIŹNIĘTA

Bliźnięta są szalone, nie potrafią usiedzieć w miejscu, bywają chaotyczne i to sprawia, że podobają się innym. Jest coś pociągającego w tym całym szaleństwie. Może to niesamowita wprost niezależność i potrzeba autonomii? Te cechy mogą oznaczać kogoś bardzo interesującego, mającego wiele do zaoferowania, kogoś, przy kim nie można się nudzić.

Bliźnięta są jak powiew świeżego powietrza. W łóżku bardzo intensywne - jak zresztą we wszystkim, co robią. Nie ma dla nich półśrodków. Sexy!

Najseksowniejszy znak zodiaku - BYK

Nad Bykami pieczę pełni Wenus - planeta miłości, namiętności, relacji. Nic więc dziwnego, że za jej sprawą Byki emanują naturalnym seksapilem. Nie muszą robić wiele, nie potrzebują też skupiać na sobie uwagi wszystkich, wystarczy, że są. To niezwykle atrakcyjne.

Są lojalne i dość zgodne, do tego namiętne i ciepłe. To zestaw cech superseksownego partnera.

Czytaj też: 

Tak mieszkaliśmy w PRL. Ile pamiętasz? Tylko dziecko PRL-u zdobędzie 9 punktów!

Tak mieszkaliśmy w PRL. Ile pamiętasz? Tylko dziecko PRL-u zdobędzie 9 punktów!
„Zdrowie na widelcu”. Ciemne owoce chronią przed rakiemPolsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}