Reklama

Reklama

Poniedziałek, 22 sierpnia 2022 r. Na co powinny uważać dzisiaj znaki zodiaku?

Zmiany, poważne rozmowy, masa nerwów. Poniedziałek dla wielu znaków zodiaku nie zapowiada się pozytywnie. Zodiakalna Waga wiele czasu spędzi na rozmowach z szefem, Ryby czeka poważne spotkanie, a Barany będą musiały podjąć ważną decyzję. Co jeszcze może się wydarzyć? Sprawdź horoskop na 22 sierpnia 2022 r., który przygotowała astrolożka Monika.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 22 sierpnia 2022 r.  - BARAN

Zastanów się dzisiaj, Baranie, po czyjej stronie jesteś w waszym zespole - na neutralnej pozycji obserwatora długo się nie utrzymasz; trzeba się opowiedzieć...

Horoskop dzienny na poniedziałek, 22 sierpnia 2022 r.  - BYK

Twoja pozycja w firmie jest dość mglista i zagmatwana, z czego doskonale zdajesz sobie sprawę - sam się, Byku, do niej przyczyniłeś. Postaraj się z niej wybrnąć jak najszybciej.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 22 sierpnia 2022 r.  - BLIŹNIĘTA

Nie obiecuj sobie, Bliźniaku, zbyt wiele po dzisiejszej rozmowie wstępnej w nowej firmie. Kandydatów na to samo stanowisko jest wielu, więc rekrutacja potrwa...

Horoskop dzienny na poniedziałek, 22 sierpnia 2022 r.  - RAK

Postępuj zgodnie z zasadami, jakie obowiązują w twojej nowej firmie, a które przedstawił ci dzisiaj szef.  Dopiero zaczynasz tu pracę - warto zapoznać się ze sposobem postępowania.

Reklama

Horoskop dzienny na poniedziałek, 22 sierpnia 2022 r.  - LEW

Dzisiaj, Lwie, czeka cię słabszy dzień - masa nerwów i pilnych zobowiązań. To dopiero poniedziałek, a co będzie dalej...? Myśl pozytywnie na wszelki wypadek.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 22 sierpnia 2022 r.  - PANNA

Poszukujesz, Panno, coraz to nowych kontaktów zawodowych, nowych klientów. Dzisiaj wszystko będzie ci sprzyjać, więc nie unikaj pewnych spotkań, a wiele osiągniesz.  

Horoskop dzienny na poniedziałek, 22 sierpnia 2022 r.  - WAGA

Najważniejsza dzisiaj będzie dla ciebie osoba szefa i wspólne zawodowe problemy. Wiele czasu spędzisz z nim na rozmowach i analizowaniu przyszłych działań.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 22 sierpnia 2022 r.  - SKORPION

Dzisiaj przyda ci się, Skorpionie, znacznie więcej, niż potrzebowałaś dotychczas, dyplomacji w sprawach zawodowych,. Waż każde słowo, licząc się z konsekwencjami. 

Sprawdź także: Horoskop miłosny na 22-28 sierpnia 2022 r.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 22 sierpnia 2022 r.  - STRZELEC

Jeśli twoje ścieżki nadal mijają się ze ścieżkami osoby z trygonu powietrza, zastanów się, czy ma sens kontynuowanie czegoś, co relacją nie jest i nie będzie...

Horoskop dzienny na poniedziałek, 22 sierpnia 2022 r.  - KOZIOROŻEC

Dzisiaj się dowiesz, że ominie cię długi wyjazd służbowy, którego tak bardzo nie chciałeś. Dzięki temu zyskasz sporo czasu na wprowadzenie pewnych korekt do opracowywanego projektu. 

Horoskop dzienny na poniedziałek, 22 sierpnia 2022 r.  - WODNIK

Luźna dotychczas zawodowa znajomość ma szansę się zacieśnić, choć jedynie na płaszczyźnie służbowej. Otrzymasz ofertę współpracy - warto ją przemyśleć.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 22 sierpnia 2022 r.  - RYBY

Przed tobą trudne rozmowy z szefem. Nie jesteś do nich, Rybo, przygotowana, lecz nie denerwuj się i nie martw na zapas, wszystko ułoży się po twojej myśli.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop dzienny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy