Poznaj najinteligentniejsze znaki zodiaku. Czołówka zaskakuje?

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika mają najwyższy poziom inteligencji analitycznej, która jest mierzona zdolnościami poznawczymi i IQ. Z drugiej strony Skorpiony są bardziej spostrzegawcze sprytne, najlepsze w realistycznej ocenie i zrozumieniu całego świata.

Czy data urodzenia ma wpływ na IQ? Astrolodzy twierdzą, że tak
Czy data urodzenia ma wpływ na IQ? Astrolodzy twierdzą, że tak123RF/PICSEL

  • Bliźnięta i Wagi mają mnóstwo inteligencji umysłowej. Rak i Ryby są najbardziej inteligentne emocjonalnie. Byk, Panna i Koziorożec demonstrują praktyczną inteligencję. A Baran, Lew i Strzelec wydają się najbardziej intuicyjne, co czyni je bardziej skłonnymi do podejmowania ryzyka i zajmowania stanowisk kierowniczych
  • Najmądrzejsi ludzie na świecie mają wiele cech wspólnych: są z natury sprytni, pomysłowi i wysoko stawiają kwestie etyki. To wszystko jest prostą drogą do sukcesu.  Co o naszej inteligencji mówi astrologia? Oto pięć najinteligentniejszych znaków zodiaku. Jesteś wśród nich? 

Oto 5 najinteligentniejszych znaków zodiaku - od miejsca 5 do 1:

Najinteligentniejsze znaki zodiaku: RAK

Empatyczny i opiekuńczy Rak cieszy się absolutnie unikalną inteligencją. Ludzie urodzeni pod znakiem Raka łączą intuicję i wrażliwość emocjonalną z przebiegłą naturą. Służy im to nie tylko w ich osobistych relacjach. Mogą odnieść sukces w biznesie, ponieważ rozumieją, jak zbudować trwałe, dobre relacje. Raki są doskonałe w czytaniu ludzi i reagowaniu na ich uczucia i potrzeby.  Po mistrzowsku zaspokoją emocjonalne potrzeby wszystkich i to bez mrugnięcia okiem. Jest to oznaka wysokiej inteligencji emocjonalnej, którą może się poszczycić niewiele z pozostałych znaków zodiaku.

Najinteligentniejsze znaki zodiaku: STRZELEC

Strzelec zdobywa wiedzę poprzez wciągające doświadczenia. Jest niezależny. Pragnienie poznania prawdy jest w nim tak silne, że zrobi wszystko, by zdobyć potrzebne mu informacje. Na przykład Strzelec, który chce nauczyć się nowego języka lub kuchni, będzie podróżować, aby uczyć się od lokalnych mieszkańców. Strzelce są mądre nie mądrością z książek (choć lubią czytać), ale tą ze zdobytego doświadczenia.

Okulary pomniejszają twoje oczy. Wybierz więc kosmetyki, które odwrócą ten efekt
Okulary pomniejszają twoje oczy. Wybierz więc kosmetyki, które odwrócą ten efekt123RF/PICSEL

Najinteligentniejsze znaki zodiaku: BLIŹNIĘTA

Bliźnięta wciąż zdobywają nowe informacje - nieważne, czy chodzi o temat, który ktoś wywołał podczas rozmowy, czy też o zdobycie informacji o firmie, w której chciałyby pracować. Są bardzo świadome, świetnie się komunikują. Do tego są elastyczne i czujne, co tylko pomaga im w ciągłej nauce. Dlaczego nie znalazły się na pierwszym miejscu tego rankingu? Ludzie urodzeni pod tym znakiem łatwo się rozpraszają, skupiają na przyjemnościach, zamiast na konkretach. Są świetni we wszystkim, ale mistrzami w niczym.

Najinteligentniejsze znaki zodiaku: PANNA

To pracowity, niezawodny i znany z perfekcjonizmu znak. Panny charakteryzują się inteligencją praktyczną, co czyni je świetnymi w udzielaniu innym porad. Uczą się pilnie i na pewno wygrałyby w cuglach główną nagrodę w "Milionerach".

Najinteligentniejsze znaki zodiaku: WODNIK

Najinteligentniejszym znakiem zodiaku jest Wodnik. Rządzi nim Uran - planeta innowacji, kreatywności i poszerzonej świadomości. Wodnik robi coś więcej niż tylko przetwarza fakty i wypluwa je z powrotem: on analizuje, rozumie i buduje na bazie tych informacjach. Jest innowacyjny, ekscentryczny i dość często wyprzedza swoje czasy. Rozumie trendy, jest wizjonerem i często wcześniej niż inni przewiduje, co przyniesie przyszłość. Ludzie spod znaku Wodnika są nie tylko geniuszami, jeśli chodzi o genialne pomysły, ale są również wystarczająco odważni, aby podejmować ryzyko, co często prowadzi ich do przełomów na długo przed innymi. Znak ten ma również silny kompas moralny, wykorzystuje swoje talenty intelektualne, aby pomagać innym i zmieniać społeczeństwo na lepsze.

Czytaj też: 

„Suknie marzeń Izabeli Janachowskiej”: Szeroka suknia wyszczupla talięPolsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas