Reklama

Przenikliwy umysł i umiejętność zdobywania ludzkich serc. Szymon Hołownia jest spod tego znaku

Zastanawialiście się kiedyś, spod jakich znaków zodiaku są nasi przedstawiciele zasiadający w sejmowych ławach? Czy można wskazać jakiś konkretny typ, jakąś cechę charakteru, która pcha ludzi właśnie do polityki? Czy w związku z tym któryś ze znaków zodiaku dominuje? Sprawdźmy! Zacznijmy od póki co najpopularniejszej postaci tej kadencji, czyli Szymona Hołowni. Marszałek jest spod znaku... Panny. Spodziewaliście się?

Kiedy bliżej się przyjrzeć, wszystko staje się jasne. Zobaczcie! Na początek powiemy tak: Panny są znakomitymi negocjatorami. Wykorzystują swój przenikliwy i bystry umysł, żeby wygrywać debaty, spory, zdobywać serca i umysły ludzi.

Polecamy też: Urodzeni 6 grudnia. Jakie mają cechy charakteru i znak zodiaku?

Panna - charakterystyka znaku

Na pozór Panny są pokorne, powściągliwe, pracowite i praktyczne. Na pozór. Bo pod tym wrażeniem kryją się naturalne, życzliwe i sympatyczne osoby. Panny myślą metodycznie i szybko myślą, bywają też zestresowane i spięte. Ponad wszystko pragną doskonałości i wkładają w jej osiągnięcie ogromny wysiłek. Nie ma w zodiaku znaku, który wolny byłby od życiowych wyzwań, ale to Panny często obwiniają siebie za swoje problemy. Jeśli jednak nauczą się odpuszczać i doceniać same siebie, mogą odnieść sukces.

Reklama

Osoby spod znaku Panny są bardzo sumienne i uczciwie wykonują swoją pracę. Jednak ich, czasem zbyt wybujałe, ambicje mogą sprawiać, że są zbyt krytyczne w stosunku do innych. Słyną też z ponadprzeciętnego uporu. Bardzo często są przekonane, że wiedzą wszystko najlepiej i z trudem idą na kompromisy, nie potrafią ustąpić i odstąpić od swoich przekonań i pomysłów.  Cały czas myślą o tym, co jeszcze mogą osiągnąć i jak to zrobić. To chroniczni myśliciele. Często to ludzie, którzy przesadnie skupiają się na swoich emocjach i zachowaniu. 

Panny są inteligentne i dobrze osadzone w zasadach, przez co też bardzo skuteczne w działaniu. W tym znaku zodiaku kumulują się jedne z najlepszych cech, jakie człowiek może mieć. 

Panny wiedzą, jaką wagę ma wysiłek i nie boją się włożyć w to, co robią całego serca, bez względu na to, jak dużego wysiłku to będzie od nich wymagało. Panny są niezawodne i pracowite, a wiele z nich odniosło ogromny sukces dzięki swojej nieustępliwej etyce pracy. Z założenia są entuzjastycznie nastawione do swoich zadań i wyzwań, jakie przed nimi stoją. Ich wyobraźnia pracuje non stop, często wyrażają siebie poprzez sztukę, taniec czy pisanie.

Sprawdź: Sejm startuje z videopodcastem. W roli głównej Szymon Hołownia

Panna w relacjach z innymi

 • Przede wszystkim kontakty towarzyskie i zawodowe są im niezbędne do rozwoju i osiągania sukcesów.
 • Panna zawsze jest na miejscu, kiedy jej potrzebujesz - zawsze uprzejma i chętna do pomocy. Jest kochająca i skromna. 
 • Wykorzystują swój przenikliwy i bystry umysł, żeby wygrywać debaty, spory, zdobywać serca i umysły ludzi.
 • Panny są znane z tego, że są praktyczne, rozsądne i lojalne. Są doskonałymi przyjaciółmi i partnerami.
 • Panny to oddani i uważni partnerzy życiowi. Naprawdę interesują się i słuchają, to dla nich ważne w związku. Są delikatne w wyrażaniu uczuć.

Najlepsze cechy Panny

Chociaż każdy jest inny, istnieje kilka kluczowych cech, o których dobrze wiedzieć, jeśli chodzi o Panny. Znajomość tych cech pomoże ci poruszać się po świecie, jeśli jesteś Panną, lub odnosić się do Panny, jeśli jest w twoim bliskim otoczeniu.

Panna jest znakiem ziemi, co przejawia się w jej praktycznych i logicznych skłonnościach. Niektóre z ich najlepszych cech wynikają z tego, że są ludźmi rozważnymi i posiadającymi solidne moralne

Panny wiedzą, że ciężka praca się opłaca. Nie boją się zaangażować w zadanie bez względu na wszystko.

Trudno będzie ci znaleźć kogoś bardziej odpowiedzialnego i niezawodnego niż Panna. Kiedy zostaną pozostawione na czele, z pewnością potraktują swoje obowiązki poważnie i zawsze pojawią się, kiedy będą potrzebne.

Chociaż nikt nie jest nieskończenie cierpliwy, Panny są bardziej cierpliwe niż inne znaki. Zawsze chcą widzieć w ludziach to, co najlepsze.

Panny są pokorne i czułe. Oprócz pragnienia dostrzegania w ludziach tego, co najlepsze, są także niezachwianie życzliwe i zawsze chętne do pomocy innym.

Polecamy też: Cztery znaki zodiaku, którym "dostanie się" od losu tuż po świętach. Warto się przygotować

Znane osoby spod znaku Panny

 • Michael Jackson
 • Sopha Loren
 • Lew Tołstoj
 • Stanisław Lem
 • Katarzyna Nosowska
 • Paulo Coelho
 • Stephan King
 • Pink
 • Juliusz Słowacki
INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy