Trzy znaki czeka czarny koniec roku. Sylwester może być przełomowy

Kolejny rok zbliża się ku końcowi. Wielu z nadzieją wypatruje nowego, wierząc, że przyniesie on wyczekiwane zmiany i napełni życie szczęściem i powodzeniem. Nie wszyscy zaczną jednak nowy rok z uśmiechem na twarzy. Sylwester będzie jednym z najcięższych dni w roku szczególnie dla trzech znaków zodiaku. Zamiast szampańskiej zabawy czeka je smutek, rozczarowanie, a nawet łzy.

Trzy znaki czeka ciężki koniec roku.
Trzy znaki czeka ciężki koniec roku. 123RF/PICSEL

Co wydarzy się w sylwestra? Nie wszystkim znakom zodiaku będzie wówczas do śmiechu. Gwiazdy otoczą opieką tylko swoich wybrańców, na innych zsyłając nieoczekiwane zwroty akcji, a niejednokrotnie nawet odrobinę smutku.

Podczas gdy jedni będą świętować w świetnym nastroju, tanecznym krokiem wchodząc w nowy rok, innych dopadnie przygnębienie, a czas podsumowań sprawi, że wrócą pamięcią do najgorszych wydarzeń minionych miesięcy. Kiedy korki od szampanów wystrzelą o północy, te trzy znaki zodiaku zdadzą sobie sprawę, że to jeden z najtrudniejszych dni w ich życiu.

Kłótnia wisi w powietrzu. Ten znak zodiaku powinien mieć się na baczności

Zodiakalna Panna w ostatni dzień w roku wkroczy w wyjątkowo kapryśnym i nieznośnym nastroju. Bliscy będą mieć jej niemal dosyć. Wszędzie doszuka się problemów, testując cierpliwość każdego, kto stanie jej wówczas na drodze. To może skończyć się karczemną awanturą, która zrujnuje imprezowy nastrój.

Lepiej mieć się wówczas na baczności. Miniony rok dał ci się, Panno, we znaki, jednak nie warto kończyć go w tak nieprzyjemny sposób. Zastanów się chwilę nad swoim zachowaniem, bo potem, gdy obudzisz się rano, możesz żałować swojego postępowania.

Plotki, których wolałbyś uniknąć. Gwiazdy wystawią cię na próbę

Zodiakalny Byk od dłuższego czasu próbuje zaskarbić sobie sympatię konkretnej osoby. Stwierdzi, że sylwester będzie najlepszym momentem, by jeszcze mocniej się jej przypodobać. Zamiast szczerości i rozmowy, postawi na popisy, wygłupy i intrygi. To nie może się dobrze skończyć. Szczególnie, jeśli wypije zbyt dużo.

Zodiakalnego Byka czekają niespodziewane wydatki
Zodiakalnego Byka czekają niespodziewane wydatki123RF/PICSEL

Inni szybko dostrzegą twoją chęć zaimponowania danej osobie. A potem jeszcze szybciej zaczną o tobie plotkować. Gwiazdy ostrzegają również, że czekają cię niespodziewane wydatki. Lepiej pilnuj portfela.

Podsumowania, które sprawią, że zrobi się smutno. Ten znak zodiaku może zapłakać

Za zodiakalnym Lwem wyjątkowo ciężki rok. W trakcie minionych miesięcy poznał najbardziej słabą, ale również najmocniejszą wersję siebie. Gwiazdy nie oszczędzały mu kłopotów, raz za razem łamiąc serce. A potem nakazując podnieść się z kolan. Teraz z nadzieją patrzy w przyszłość, jednak wciąż musi przetrwać Sylwestra. A ten nie będzie łatwy.

Ostatni dzień roku wymusi na tobie, Lwie, podsumowania. Wrócisz pamięcią do najcięższych wydarzeń minionych miesięcy, co mocno cię przygnębi. Zamiast szalonego, imprezowego nastroju, w nowy rok wejdziesz z grymasem bólu na twarzy. Niewykluczone, że o północy uronisz nawet kilka łez. Pamiętaj jednak, że po każdej burzy wychodzi słońce. Być może nowy rok będzie twoim rokiem.

"Każdy dzień z Asią to wielka frajda". Joanna i Krzysztof Ibiszowie u Katarzyny ZdanowiczINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas