Reklama

W tym tygodniu te trzy znaki będą mieć pod górkę - w pracy i finansach słabo

Nowy tydzień, nowe wyzwania - dla jednych radość, dla innych znój i mnóstwo stresu. Ten tydzień nie będzie najłatwiejszy dla trzech znaków zodiaku. Byki będą musiały sięgnąć do rezerw cierpliwości, być może zostaną zdegradowane. Nie lepiej sprawy mają się u Baranów i Wodników. Oto horoskop na ten tydzień.

Horoskop na ten tydzień - BYK

W tym tygodniu będziesz czerpał siłę do zmagań z codziennością z wewnętrznej rezerwy. W pracy na etacie staniesz przed koniecznością zmierzenia się  z trudną sytuacją i być może znajdziesz ciekawą posadę, choć gorzej płatną, albo będziesz musiał zostać zdegradowany lub stracisz etat. Byki prowadzące własną działalność gospodarczą pokonają trudności związane z brakiem klienta i wreszcie ruszą do przodu. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia powinny aktywnie okazywać swe umiejętności i nie wstydzić się ich. Sprawy finansowe okażą się opłacalne, a inwestycje strzałem w dziesiątkę.

Reklama

Zobacz też: Kiedy Truskawkowa pełnia Księżyca? Oto co czeka nas na początku czerwca

Horoskop na ten tydzień - WODNIK

W tym tygodniu będziesz potrzebował wsparcia i nie wahaj się o nie prosić. W pracy na etacie szef może być niezadowolony z przedstawionego projektu i w szybkim czasie będziesz musiał dokonać zmian, ale sam nie dasz rady. Wodniki prowadzące własną działalność gospodarczą postarają się w pełni wykorzystać własne zasoby, żeby w jak najszybszym czasie odbić firmę od dna. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia powinny rozejrzeć się za czymś na miarę ich możliwości. W sprawach finansowych bez zmian na lepsze, a tobie może być trudno wiązać koniec z końcem.

Horoskop na ten tydzień - BARAN

Czeka cię kapryśny okres. W pracy na etacie nie wszyscy będą zgadzać się z twoim zdaniem w związku z czym możesz mieć problem ze zrozumieniem postawy innych. Barany prowadzące własną działalność gospodarczą będą starały się pozbyć problemów, które nie pozwalają im ruszyć naprzód pełną parą. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia zamiast trzymać się wypróbowanych i sprawdzonych rozwiązań, powinny zaryzykować i znaleźć pracę zagranicą. W sprawach finansowych musisz zwrócić uwagę na fakt, że nie gospodarnie wydajesz pieniądze.

Polecamy również: Horoskop na wakacje: Te znaki zodiaku będą mieć pod górkę

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop tygodniowy | horoskop finansowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy