Reklama

Reklama

Z tymi znakami zodiaku nie zadzieraj - nie wybaczą ci nigdy!

Przebaczenie to odpuszczenie komuś winy. Nie chodzi o to, żeby zapominać krzywdę, a o to, żeby ją zaakceptować i móc iść dalej. Nie jest to jednak proste, a dla wielu z nas wręcz niemożliwe. Dla urodzonych pod tymi pięcioma znakami zodiaku nie ma mowy o wybaczeniu. Jak ktoś ich zrani, nie może liczyć na łaskę.

Skorpion

Skorpiony to wrażliwcy, bardzo oddani bliskim i gotowi dla nich wiele zrobić. I oczekują, że zostanie to docenione, ale nie chodzi o jakąś formę rekompensaty, czy odwdzięczenia się. Skorpion nie jest interesowny. Ale w przypadku, gdy jego oddanie i dobre serce zostają wykorzystane, kiedy dojdzie do nadużycia, Skorpion jest wściekły. Ma krótki lont, więc wystarczy chwila, żeby się zapalił. Krzywdę zapamiętuje na zawsze, nie wybacza i jeszcze doprowadzi do tego, żeby osoba, która go skrzywdziła, zapłaciła za te krzywdy.

Zobacz też: Znaki zodiaku a sposób, w jaki flirtują!

Reklama

Baran

Baran jest dumy i przekonany o własnej wyjątkowości, a do tego niesamowicie wrażliwy na własnym punkcie. Gdyby nawet chciał, to nie potrafi ani kryć urazy, ani wybaczać. Jest pamiętliwy i uparty. Jeśli ktoś choć raz zrani Barana, automatycznie trafia na listę wrogów. Pewnym jest, że pozostanie na niej na wieki, bo Baran tę listę uwielbia. Karmi się swoją złością. 

Rak

Rak jest osobą delikatną, bardzo łatwo go zranić. Raki nie lubią nieporozumień, jest im ciężko wchodzić w spory, nie lubią dyskutować o problemach, wyjaśniać itp. Zranione, zamykają się w sobie. A zamknięte stają się głuche na argumenty czy ewentualne przeprosiny. Zniewaga, ból i krzywda zostają w nich na długo i choć nie na zawsze, to sprawiają, że Rak nie potrafi już tak łatwo zaufać, boją się, że ktoś mógłby je zranić raz jeszcze. Nie ryzykują więc.

Czytaj też:

Znaki zodiaku, które nigdy nie wybaczą zdrady. Same też są wierne!

Znaki zodiaku, które najbardziej kochają samych siebie

Najmądrzejsze znaki zodiaku. Lista nie jest długa

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop | przebaczanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy