Reklama

Specjalna funkcja w aplikacji Rossmann. Nie każdy wie o tych zniżkach

Wszystko wskazuje na to, że w 2024 r. Polaków czeka wzrost cen za różnego rodzaju produkty i usługi. Warto zatem korzystać z promocji oferowanych przez popularne sieci sklepów, które swoim klientom oferują m.in. karty lojalnościowe i różnego rodzaju aplikacje, dzięki czemu za zakupy możemy płacić mniej.

Jednym z ciekawszych rozwiązań na rynku jest aplikacja Rossmann GO, która pozwala na otrzymanie rabatu za zakupy w wysokości 5 proc. Rzecz jasna, żeby skorzystać z promocji, musimy spełnić kilka warunków.

Warto wiedzieć: Nowa, ukryta funkcja w kasach Biedronki. Pomoc dla klientów i bat na złodziei?

Co zrobić, by otrzymać rabat 5 proc. w sklepach Rossmann?

Przede wszystkim należy pobrać aplikację Rossmann GO i po jej uruchomieniu wybrać opcję "Rossmann GO. Samoobsługowe zakupy". Warunkiem koniecznym jest również wyrażenie zgody na śledzenie swojej lokalizacji lub zeskanowanie specjalnego kodu QR, znajdującego się w każdej drogerii. 

Reklama

Aplikację możemy pobrać przez sklep Play - dla telefonów z systemem Android oraz przez App Store - dla telefonów z systemem iOS.

Czytaj także: Popularna funkcja na karcie "Moja Biedronka" przestanie działać. Ostatnie dni na skorzystanie

Spełnianie warunków promocji - krok po kroku

Po wykonaniu tej czynności otrzymamy dostęp w aplikacji do funkcji skanowania kodów kreskowych tych produktów, którymi akurat jesteśmy zainteresowani. Zeskanowane produkty, które chcemy kupić, wystarczy umieścić w koszyku i udać się do kasy samoobsługowej. Co ważne - rabat w wysokości 5 proc. możemy otrzymać wyłącznie podczas płacenia za zakupy w kasie samoobsługowej, a nie w standardowej kasie z obsługą personelu.

Gdy w kasie samoobsługowej zeskanujemy nasze produkty należy wybrać jedną z opcji płatności dostępnych w aplikacji - płatność w smartfonie za pomocą BLIK lub przypisanej do smarftona karty płatniczej, Apple Pay lub GPay. Druga możliwość to zapłacenie przy kasie samoobsługowej - "przez zeskanowanie zbiorczego kodu kreskowego wygenerowanego po wybraniu wszystkich produktów".

Jeśli spełnimy wyżej wymienione warunki, możemy liczyć na rabat w wysokości 5 proc. na całe zakupy. Ponadto sieć sklepów Rossmann informuje, że: "Aby ułatwić i przyspieszyć korzystanie z Rossmann GO w drogeriach udostępniono klientom darmowe WiFi, niewymagające podania hasła, a jedynie akceptacji regulaminu korzystania". 

Zobacz również: Kolejki od świtu, produkt wynosili paletami. "Ktoś wziął pięć naraz"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rossmann | drogeria | zakupy | rabaty | promocje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama