Reklama

Reklama

Tak usuniesz brud ze szczelin kaloryfera. To proste!

Na pierwszy rzut oka twój dom może wydawać się czysty i zdrowy, ale wystarczy przyjrzeć się małym zakamarkom i kątom, by przekonać się, że mogą skrywać pokłady kurzu i brudu. Takim miejscem są np. szczeliny kaloryfera, do których trudno jest dotrzeć i dokładnie je doczyścić. Jest jednak na to sposób!

Na zewnątrz czysty, w środku kryć może pokłady kurzu - kaloryfer to sprzęt, który trudno doczyścić, ale fan Mrs Hinch ma na to prosty sposób. Gdy inny wielbiciel Mrs Hinch poprosił ją o pomoc w czyszczeniu wnętrza grzejnika, zdradził swój ulubiony patent! 

Tak w prosty sposób wyczyścisz kaloryfer. Zaskakujący trik!

Zanim fan Mrs Hinch zdradził zaskakujący trik na czyszczenie kaloryfera, swoimi pomysłami dzielili się inni jej fani. Część radziła, by zainwestować w szczoteczkę do chłodnic lub czyścić kaloryfer maleńką szmatką. Hitem okazał się jednak patent z suszarką! 

- Wydmuchuję suszarką do włosów cały zgromadzony tam kurz, a potem odkurzam to, co wyjdzie! - napisał pomysłowy użytkownik Facebooka. 

Reklama

Ta prosta porada spotkała się z ogromnym entuzjazmem innych fanów, a jeden z nich przyznał, że zdążył już przetestować ten patent i jest on bardzo skuteczny - dosłownie wydmuchuje kurz z zakamarków grzejnika! 

***
Zobacz również:

Jakie kwiaty będą rosły w łazience? Doradzamy!

Do czego służą otwory w oknach PCV? To proste!

Pogromca zanieczyszczeń! Wrzuć torebkę herbaty do toalety 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje