Ukryta funkcja półki w Biedronce. Mało kto o niej wie

Pieczywo stanowi podstawowy element diety. Jest niemal w każdym domu. Niektórzy wręcz nie wyobrażają sobie śniadania bez świeżego chleba czy bułek. W marketach sieci Biedronka zawsze dostępne jest chrupiące pieczywo. Warto znać ukrytą funkcję szuflad, w których się znajdują. Dzięki temu zakupy będą szybsze i bezproblemowe.

Sklepowa półka z pieczywem
Sklepowa półka z pieczywemarchiwum prywatne

Jakie pieczywo najlepiej wybierać?

Najczęściej spotyka się trzy rodzaje pieczywa: mieszane, pszenne oraz żytnie. Dodaje się do niego różne składniki. Są to suszone owoce, przyprawy czy ziarna słonecznika. To sprawia, że smakuje wyborniej i jest bardziej chrupiące. Chleb czy bułki zawierają spore ilości węglowodanów. Są źródłem energii, pożywieniem dla mózgu i wsparciem dla organów. Pieczywo to także źródło magnezu: reguluje pracę serca i ciśnienie krwi.

Uporczywe sięganie po pieczywo

Pieczywo jest ważnym elementem codziennej diety
Pieczywo jest ważnym elementem codziennej diety

W niektórych sklepach Biedronki sięganie po pieczywo jest dość ciężkie. Problemu nie ma do momentu, kiedy półki wypełnione są chlebem czy bułkami. Pod górkę zaczyna się robić, gdy zostają pojedyncze egzemplarze. To duże utrudnienie dla osób starszych lub schorowanych. Sięganie po ostatnią bułkę w najniższej szufladzie bywa uciążliwe. Co wtedy można zrobić?

Ukryta funkcja półki w Biedronce

Nie musisz się gimnastykować, by sięgnąć po ulubione pieczywo. Warto skorzystać ze specjalnego przycisku. Dźwignię wystarczy nacisnąć i wysunąć półkę. Wtedy bez trudu wybierzesz bułki i chleb. Na koniec zamknij szufladę, by pieczywo nie sczerstwiało. Nikt nie będzie chciał takiego kupić, a jedzenie należy szanować.

Czytaj więcej:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas