Reklama

Jak wydać bestseller? Barbara Wysoczańska zdradza swój sekret. "Zblizenia" Alicji Resich

Gościem najnowszego odcinka podcastu wideo "Zbliżenia" Alicji Resich jest Barbara Wysoczańska, historyk i autorka bestsellerów, takich jak "Narzeczona nazisty", "Aktoreczka", czy "Siła kobiet". W rozmowie z dziennikarką opowiedziała o swoim przepisie na bestseller, tworzeniu klimatu w powieści i planach wydawniczych na przyszłość. Cały odcinek dostępny poniżej.

Czy istnieje recepta na bestseller? Barbara Wysoczańska u Alicji Resich

W rozmowie w "Zbliżeniach" Barbara Wysoczańska opowiada o swoich doświadczeniach z wydawaniem bestsellerów. Pod tym względem jej historia jest niecodzienna, ponieważ jej debiut szybko stal się bestsellerem, który pociągnął za sobą następne jej powieści. Czy istnieje więc jakaś złota recepta, która zapewni popularność książce?

Zobacz również: Zbliżenia. Ewa Woydyłło u Alicji Resich o poczuciu własnej wartości

Reklama

Marzyła o wydaniu książki : "Pisałam po nocach"

Marzeniem Barbary Wysoczańskiej od początków jej twórczości było nie tylko napisanie, ale wydanie powieści. Nie jest to jednak najprostsze, szczególnie jeżeli jest się pracującą na pełen etat kobietą, wychowującą dwójkę dzieci i opiekującą się domem. Jak więc udało się to Basi Wysoczańskiej?

Zobacz również: Holoubek u Resich. Nowy "Rojst" kto zagra w serialu?

Napisała cztery książki w dwa lata - teraz pisze piątą. Basia Wysoczańska o zawodzie autora powieści

Barbara Wysoczańska zamieniła pracę etatową na pisanie. Czym więc różni się standardowa praca od pracy twórczej - autorskiej? U Alicji Resich tłumaczy:

Zobacz rownież: Holoubek u Resich. Nowy "Rojst" kto zagra w serialu?

Cały odcinek:


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Podcast zbliżenia alicja resich | Alicja Resich
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy