Reklama

Reklama

Najgorsi kochankowie a znaki zodiaku. W ich sypialni wieje nudą

Znaki zodiaku zdradzają o nas wiele. Możemy dowiedzieć się nawet kto, jakim jest kochankiem. Z kim spędzimy niezapomnianą noc, a kogo lepiej unikać. Okazuje się, że można wskazać kilka znaków zodiaku, z którymi seks może mieć niewiele wspólnego z przyjemnością. Lista nie jest długa, znajduje się na niej m.in. Wodnik.

WODNIK

Wymagasz od partnera inicjatywy? Nie licz w tym temacie na Wodnika. To zodiak, który raczej wstydzi się swoich pragnień. Nie mówi o nich głośno. Krępujące bywa dla niego także już samo zbliżenie. Zazwyczaj po prostu się poddaje. Jeśli liczysz na moc atrakcji w sypialni - rozczarujesz się. 

PANNA

Zodiakalne Panny słyną z tego, że bardziej dbają o siebie niż innych. W sypialni również. Skupiają się na zaspokojeniu swoich potrzeb, nie patrząc na to, czego oczekuje od nich partner/partnerka. Zazwyczaj nie wychodzą poza pewne ramy. Noc z nim raczej nie należy do tych wymarzonych. 

Reklama

KOZIOROŻEC 

Koziorożec nie lubi szaleństwa. Stawia na spokojną noc, co dla wielu osób może okazać się mało wystarczające. Działa według pewnych schematów, wszystko ma przemyślane i zaplanowane, nawet dzień, w którym będzie mieć ochotę na seks... Takie podejście do tematu nie daje gwarancji czegoś przyjemnego. 

Sprawdź również: Te znaki zodiaku to same problemy

 

 

 INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | kochanek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy