Reklama

Właściciele tych imion muszą być razem. Przyciągają się jak magnes

Numerologia pomaga w wielu dziedzinach życia. Jak się okazuje, może znaleźć zastosowanie również przy wyborze partnera. Wszystko zależy od danych osobowych. Sprawdź, jakich imion właściciele są dla siebie stworzeni.

Sebastian - rodzinna Dziewiątka

Liczbą imienia Sebastian jest Dziewiątka. Ta natomiast stanowi doskonały przykład osoby, z którą zbudujesz szczęśliwy, ciepły dom i rodzinną atmosferę. Do imienia Sebastian najbardziej pasują Siódemki i Ósemki. Sebastian znajdzie szczęście w ramionach Lilii, która jest Siódemką. Razem będą się dopełniać. Sebastian będzie wspierał pozytywne cechy Lilki, a ona będzie dbała o podtrzymywanie wspólnych zainteresowań i zacieśnianie więzów. Sebastian może też szukać szczęścia z Julią, której liczba wynosi Osiem. Ósemki są gotowe zrobić dla rodziny wszystko, dlatego świetnie sprawdzą się w roli partnerki Sebastiana, tym samym wnosząc do jego życia nieco praktycyzmu.

Reklama

Zobacz także: Jak utrzymać związek na odległość?

Odeta - artystyczna dusza

Odeta, podobnie jak Sebastian, jest Dziewiątką. W zbudowaniu dobrej, silnej relacji pomoże jej Kajetan, czyli Ósemka. Kajetan lubuje się w zmysłowości i pięknie ludzkiego ciała, będzie postrzegał swoją partnerkę jak dzieło sztuki, której pasjonatką jest Odeta. Rodzinna Dziewiątka potrzebuje wsparcia w sprawach domowych, dlatego często może prosić swojego partnera o pomoc w niektórych kwestiach. W tym wypadku świetnie sprawdzi się Maksymilian, który również pragnie szczęśliwego, rodzinnego domu. Choć czasem obowiązek utrzymania domu finansowo i w czystości może być dla niego problemem, świetnie sprawdzi się w roli ojca.

Marcin - wymagająca Czwórka

Liczbą imienia Marcin jest Czwórka, która znana jest z potrzeby zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu najbliższym. Czasem może zdawać się wręcz pedantyczny, jednak zawsze robi wszystko z troski. Idealną parą dla Marcina będą inne Czwórki. Dla Marcina najlepszymi partnerkami będą Kornelie i Patrycje, ponieważ ich oczekiwania i plany na przyszłość będą się ze sobą pokrywały. Dwie Czwórki będą się doskonale wspierać i razem mogą osiągnąć szczyty marzeń.

Sprawdź również: Czy związek otwarty może być podstawą dobrej relacji?

Edyta - głowa domu

Imię Edyta  jest typową Jedynką, która w domu spełni się w roli głowy rodziny. Edyta nie jest złym gliną, wnosi do domu pozytywne wibracje i potrafi budować zdrowe relacje rodzinne. Z jej Jedynką idealnie współgrają Dwójki i Piątki, zwłaszcza Zenon i Zbigniew. Energia tych imion jest ze sobą kompatybilna. Dynamiczna Jedynka ma szansę nauczyć się od Dwójki budowania stabilnych i bezpiecznych emocjonalnie relacji. Piątka da Edycie energię twórczą oraz nauczy ją dobrego podejścia do dzieci.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: imiona damskie | imiona męskie | numerologia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy