Reklama

Reklama

Afera w Żabce hitem na TikToku. "Brawa dla tej pani!"

Na TikToku możemy znaleźć przeróżne treści. Nie od dziś wiadomo, że kłótnie innych ludzi przyciągają uwagę gapiów. W dzisiejszych czasach ich nagrania mogą trafić do sieci i trafić do szerokiej publiczności. Tak właśnie było w przypadku tej wymiany zdań.

W sklepach spożywczych czasami dochodzi do kłótni klientów między sobą lub klienta ze sprzedawcą. Powody bywają różne, np. w czasie pandemii koronawirusa ludzie spierali się o brak maseczek. Zdarza się, że ktoś inny nagra akurat zdarzenie i wideo trafia do internetu.

Kłótnia w sklepie

Tak też było tym razem. W jednym ze sklepów sieci Żabka doszło do wymiany zdań między kobietą a młodymi mężczyznami. Na nagraniu nie słychać dokładnie o co chodzi, wiadomo jednak, że kobietę zdenerwowało zachowanie innych klientów, którzy być może zachowywali się źle wobec sprzedawczyni.

Reklama

Nagranie jest hitem TikToka. W komentarzach pojawiło się mnóstwo pochwał dla kobiety. Użytkownicy pisali: "Bardzo dobrze! Szanujemy panie w sklepach na obsłudze", "Dobrze kobieta powiedziała!", "Chcę tyle odwagi, co ta pani", "Brawa dla pani, która uczy kultury rozbestwioną młodzież".

***

Zobacz również:

To anielskie imię zyskuje na popularności. Rodzice nazywają tak córki coraz częściej

"Zdradziłam na wakacjach i dobrze się z tym czuje. Powinnam powiedzieć partnerowi?" [LIST]

Tego nie rób podczas wakacji. Lista najbardziej żenujących zachowań

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok | kłótnia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy