Reklama

Aida Kosojan-Przybysz przerwała milczenie. Niezwykłe przesłanie poruszyło Polaków

Jasnowidzka Aida Kosojan-Przybysz po raz kolejny podzieliła się z fanami ważnym przesłaniem. Tym razem wizjonerka skupiła się na intuicji i słuchaniu samego siebie. "Słuchaj wewnętrznego głosu, działaj, idź do przodu"- napisała.

Aida Kosojan-Przybysz to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich jasnowidzek. Wizjonerka ormiańskiego pochodzenia uważa, że dar jasnowidzenia przekazywany był w jej rodzinie z pokolenia na pokolenie.

Głównym obszarem działalności Aidy Kosojan-Przybysz nie jest jednak przewidywanie przyszłości, ale sztuka oraz rozwój osobisty. Jasnowidzka swoimi apelami dzieli się w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje już niemal 55 tysięcy osób. Wizjonerka regularnie publikuje tam swoje przesłania, ale również dzieli się kulisami swojego życia prywatnego i zawodowego.

Reklama

Zobacz również: Poruszające słowa wizjonerki Aidy. Dotyczą konkretnego dnia

Aida Kosojan-Przybysz z nowym przesłaniem. Tym razem poruszyła temat intuicji

W najnowszym instagramowym poście Aida podzieliła się przesłaniem na 5 października. Jednocześnie zaapelowała o słuchanie własnej intuicji. To ona wskaże nam dobrą drogę.  

Zobacz również: Tym osobom wróżka Aida wieszczy szczęśliwe życie. Wskazała konkretne cechy

Fani dziękują Aidzie za przesłanie

Obserwatorzy Aidy, jak zwykle przyjęli jej słowa z dużym entuzjazmem. Pod postem możemy przeczytać wiele ciepłych komentarzy, w których fani podziękowali jej za motywację: 

Zobacz również: Aida nie ma cienia wątpliwości. Wróżka zwróciła się do Polaków z gorącym apelem

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz | przesłanie | motywacja | polska jasnowidzka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy