Reklama

Reklama

Bliźniaczki o różnych kolorach skóry mają już 5 lat. Tak dziś wyglądają

Gdy Isabella i Gabriella przyszły na świat, wywołały niemałe poruszenie. Okazało się, że chociaż dziewczynki są bliźniaczkami, to różnią się od siebie kolorem skóry. Ich narodziny stały się prawdziwą sensacją, dlatego też mama Isabelli i Gabrielli postanowiła dzielić się ich codziennością w mediach społecznościowych. Jak dziś wyglądają bliźniaczki?

Bliźniaczki o różnych kolorach skóry

Isabella i Gabriella są do siebie uderzająco podobne, ale różnią się od siebie kolorem skóry. Ich narodziny wywołały sensację, a wygląd dziewczynek był sporym zaskoczeniem dla rodziców. Przypadek dziewczynek nie jest jedynym. Na przestrzeni lat urodziły się już bliźnięta o odmiennych kolorach skóry. W takich sytuacjach przyczyną jest różne pochodzenie rodziców, ale zarówno mama, jak i tato Isabelli i Gabrelli są Afroamerykanami. 

Clementina Shipley jest mamą dziewczynek, które w szybkim czasie zaczęły cieszyć się sporym zainteresowaniem. Kobieta postanowiła więc założyć córkom instagramowy profil, by za jego pośrednictwem pokazywać ich codzienność.

Reklama

Isabella i Gabriella mają już 5 lat

W mediach społecznościowych dziewczynki obserwuje niemal 70 tys. osób. Cieszą się sympatią internautów, chociaż mama bliźniaczek w jednym z wywiadów przyznała, że zdarzają się również negatywne komentarze. Jak się okazuje, najczęściej jest atakowana dziewczynka o ciemniejszym kolorze skóry, ale Clementina Shipley stara się tym nie przejmować, bo najważniejszy jest dla niej fakt, że dziewczynki urodziły się zdrowe.

Bliźniaczki niedawno skończyły 5 lat, a zdjęcie z ich przyjęcia urodzinowego od razu trafiło do sieci. Dziewczynki są niezwykle radosnymi dziećmi, a ich rodzice nie kryją dumy. Isabella i Gabriella mocno się zmieniły, ale różnica w kolorze skóry nadal jest zauważalna. Okazuje się, że oprócz tego dziewczynki różnią się od siebie również charakterami. Ich mama w rozmowie z mediami przyznała, że Isabella jest niezwykle spokojna, a Gabriella pełna energii. 

***

Zobacz także:

Jak nie wybierać psa? Tak wyrządzisz krzywdę sobie i psu

Sąsiad zatruwa nam życie. Nie pomoże ani prośba, ani groźba. Co robić? [LIST]

Pułapki w kasach samoobsługowych. Prawniczka ostrzega: „Są wadliwe pod wieloma względami”


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: bliźniaczki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy