Reklama

Reklama

Ciężarna druhna nie zmieści się w sukienkę. Panna młoda postawiła jej ultimatum

Każda osoba, która brała ślub, wie, z jaką ilością stresu i pracy wiąże się jego organizacja. Od wybrania sali weselnej i kościoła, po najdrobniejsze szczegóły takie jak wybór kwiatów czy ubioru druhen. Z tym ostatnim miała kłopot amerykańska panna młoda, której problemu przysporzyła nieoczekiwana ciąża jednej ze swoich druhen.

Niektóre panny młode chcą, by ich ślub był wymarzony. Starannie dobierają każdy element wystroju, przygotowują scenariusze uroczystości, wydają dużo na dodatki. Niestety, nie zawsze wszystko może pójść tak, jakbyśmy tego chcieli — nawet w najważniejszym dla nas dniu. Upór i wyidealizowana wizja wesela mogą prowadzić do naprawdę trudnych sytuacji.

Tak właśnie stało się podczas planowania jednego z wesel w Stanach Zjednoczonych. Portal dailymail.co.uk podzielił się opublikowanym na serwisie reddit.com dylematem druhny, która po dużych staraniach zaszła w ciążę na pięć miesięcy przed planowanym ślubem swojej przyjaciółki. Niestety, panna młoda zdążyła już zaplanować ubiór — jednakowy dla wszystkich druhen. 

Reklama

Najlepsza przyjaciółka panny młodej jak najszybciej zadzwoniła do firmy zajmującej się organizacją wesela. Konsultantka poinformowała ją, że wybrana dla niej przez pannę młodą sukienka będzie niewygodna, nawet przy największym rozmiarze, wobec czego nie będzie mogła jej ubrać i musi skorzystać z alternatywy — linii sukienek ciążowych. Nie spodziewała się jednak, że panna młoda zareaguje tak bezwzględnie.

Albo za mała suknia, albo nie będziesz druhną

Okazało się, że problem, który dla większości może się wydawać błahostką, dla panny młodej zdecydowanie nią nie był. Druhna poinformowała swoją przyjaciółkę o braku możliwości założenia wybranej sukienki. Takiej odpowiedzi jednak się nie spodziewała.

Po chwili namysłu panna młoda odpisała swojej przyjaciółce:

Panna młoda nie chciała zmienić swojego zdania.

Niespotykane ultimatum

Próby przekonania panny młodej do innej, ciążowej sukni, się nie udały. Z przytoczonej przez dailymail.co.uk wypowiedzi wynika, że postawiła ona ultimatum. Albo druhna założy niewygodną i za małą sukienkę dobraną przez pannę młodą, albo nie powinna pojawiać się na weselu. Problem w tym, że jest siostrą pana młodego... 

Spór o sukienkę. Internauci w szoku

Druhna opublikowała swoją historię z prośbą o radę na forum. Nie wiedziała, co ma zrobić w takiej sytuacji; czy przyjść w bardzo niewygodnej i ciasnej sukience, która może uciskać jej ciążowy brzuch, czy zrezygnować z wesela swojej najbliższej rodziny. Internauci jednak nie zostawili suchej nitki na pannie młodej, która organizowała wesele. Pisali:

Internauci określili kandydatkę na żonę mianem Bridezilli - niedorzecznej panny młodej, która chcąc kontrolować każdy aspekt swojego ślubu, nie liczy się z opiniami innych osób, często będąc przy tym bardzo niemiłą i nieustępliwą. Zalecili ciężarnej druhnie wybranie wygody swojej i dziecka zamiast spełniania bezsensownych wymagań panny młodej.

Jakie są wasze opinie na ten temat?


Zobacz również:

Organizacja ślubu
Meghan Markle i książę Harry nie ochrzczą córki w Anglii! Stanowczy sprzeciw!
Pokazał jak wygląda lato na Syberii! Komary jedzą ludzi żywcem 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje