Emily Blunt odsłoniła brzuch w efektownej stylizacji. Czerwony dywan należał do czterdziestolatki

W niedzielę odbyła się gala rozdania nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej BAFTA. Jak co roku na czerwonym dywanie nie zabrakło ciekawych stylizacji, jednak całe show skradła kreacja Emily Blunt. Jej efektowna suknia ma szansę stać się jedną z kultowych, które na długo zapadną w pamięć fanom mody.

Emily Blunt na rozdaniu nagród BAFTA 2024
Emily Blunt na rozdaniu nagród BAFTA 2024ADRIAN DENNISEast News

Zendaya rzuciła "zbrojną" rękawicę, Emily Blunt ją podjęła

Londyn w lutym urasta do roli stolicy mody, gdzie gwiazdy ekranu zachwycają i kreują trendy. Kilka dni temu srebrna zbroja Zendayi poruszyła świat mody, a eksperci twierdzili, że może to być najlepsza stylizacja 2024 roku. Świat show-biznesu podjęły rękawicę rzuconą przez gwiazdę “Diuny" i jej stylistę. Na niedzielnym rozdaniu nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej BAFTA nie zabrakło ciekawych stylizacji, jedną z najbardziej wyróżniających się i chwalonych przez krytyków jest suknia Emily Blunt.

Emily Blunt na rozdaniu nagród BAFTA w 2024
Emily Blunt na rozdaniu nagród BAFTA w 2024Jeff SpicerGetty Images

Emily Blunt z odsłoniętym brzuchem w efektownej “syreniej" sukni

Emily Blunt tego wieczoru założyła suknię w kolorze nude z misternymi aplikacjami z pereł i haftem w kolorze starego złota. Suknia typu “syrena" rozszerzała się na dole w niewielki tren, a szerokie rękawy sprawiały, że kreacja prezentowała się jeszcze efektowniej. Uwagę przykuwała także talia, którą zdobiły spore wycięcia z obu stron, odsłaniające płaski brzuch czterdziestoletniej aktorki. Całość brytyjska gwiazda uzupełniła biżuterią z diamentami i rubinami. Kreacja Emily Blunt przywodziła na myśl suknie arystokratek z lat 20.

Emily Blunt w efektownej sukni na czerwony dywanie w 2024 r.
Emily Blunt w efektownej sukni na czerwony dywanie w 2024 r.Future PublishingGetty Images

Emily Blunt z nominacją dla najlepszej aktorki drugoplanowej

Emily Blunt pojawiła się na czerwony dywanie jako jedna z kandydatek do nagrody za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą. Nominacja była wyrazem podziwu Brytyjskiej Akademii Filmowej za rolę Kitty w “Oppenheimerze" Christophera Nolana. Gwiazda nie sięgnęła po najwyższy laur, gdyż wręczono go Da'Vine Joy Randolph za rolę w “Przesileniu zimowym". Jednak Emily Blunt swoją suknią zmiażdżyła konkurencję na czerwony dywanie.

Tomasz Ziętek. O autorskim albumie - „Some old songs", zawalczy o Oskary i Hollywood?INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas