Reklama

Reklama

Horror turystów na rollercoasterze w Madrycie. Wisieli tak przez godzinę!

Turyści, którzy postanowili odwiedzić madrycki park rozrywki i zdecydowali się na przejażdżkę rollercoasterem, na długo zapamiętają tę atrakcję. W trakcie przejazdu doszło bowiem do awarii i dziesięć osób utkwiło na wysokości w upale i temperaturze sięgającej 37 stopni!

Hiszpański serwis el Diario opisał incydent, który wydarzył się w madryckim parku rozrywki Parque de Atracciones, w jednym z największych tego typu miejsc w Hiszpanii. Park co roku odwiedza nawet 1,2 mln ludzi, ale to dziesięciu turystów zapamięta te odwiedziny na długo. 

Turyści utknęli 50 metrów nad ziemią. Horror w nieludzkim upale!

Jedną z największych atrakcji parku jest "Abismo", rollercoaster, który pozwala wznieść się nawet na wysokość 50 m i zjechać w dół z prędkością sięgającą 105 km na godzinę. Z tej rozrywki postanowiła skorzystać grupa dziesięciu osób i wieczorem, około 21.00 weszli do wagoniku. 

Reklama

Już chwilę po starcie, wagon się zablokował i stanął, a turyści zostali uwięzieni kilkadziesiąt metrów nad ziemią. Takie historie zdarzały się już w przeszłości, więc na pozór nie ma w nich nic wyjątkowego, ale grupa dziesięciu osób wisiała tak w powietrzu prze godzinę - usterkę udało się bowiem naprawić dopiero po zamknięciu parku, po 22.00! Choć było już późno, to wieczór był wyjątkowo upalny, a temperatura sięgała 37 stopni Celsjusza. Jak można więc sobie wyobrazić, było to naprawdę ekstremalne wyzwanie, a turyści długo nie zapomną tej przejażdżki!

Zobacz również:

Ekstremalny upał dotrze do Polski! Żar będzie lał się z nieba!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: parki rozrywki | park rozrywki | Madryt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy