Reklama

Reklama

Jacek z "Królowych życia" już tak nie wygląda! Sporo schudł

Jacek Wójcik, przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej z programu "Królowe życia", w ostatnim czasie sporo schudł. Na opublikowanych niedawno zdjęciach jest wręcz nie do poznania! Na najnowszej fotografii pozuje jednak z ogromną porcją golonki, zamówionej w restauracji. Fani nie kryją obaw.

Program "Królowe życia" jest jednym z najpopularniejszych, realizowanych przez telewizję TTV. Bohaterowie, z których wielu jest dzisiaj celebrytami, od lat budzą sympatię widzów. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci jest Dagmara Kaźmierska, która pojawia się niemal w każdym odcinku.

Swoją codzienność bizneswoman dzieli z przyjaciółką Edzią i przyjacielem Jackiem. To właśnie ten ostatni wywołał sporą burzę w komentarzach pod najnowszym zdjęciem, które opublikował na Instagramie. Poszło o... porcję golonki.

"Królowe życia": Edzia. Kim jest przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej?

Reklama

Jacek z "Królowych życia". Najlepszy przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej

Jacek Wójcik urodził się w 1969 roku. Na co dzień mieszka w Kłodzku, a jak wynika z profilu mężczyzny w mediach społecznościowych, uczył się w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Z wykształcenia jest artystą plastykiem ze specjalnością renowacji obiektów sakralnych.

W programie "Królowe życia" dał się poznać jako szczery i towarzyski człowiek, który nie lubi owijać w bawełnę.

Z Dagmarą Kaźmierską zna się od lat. Często podróżują, a nawet wspólnie zajmują się sprawami biznesowymi. Uwielbiają spędzać ze sobą czas.

Jacek Wójcik sporo schudł. Fani nie kryją obaw

Dzięki swojemu nietuzinkowemu poczuciu humoru i pogodnemu usposobieniu, Jacek Wójcik szybko zyskał spore grono fanów. W ostatnim czasie mężczyzna przeszedł dużą metamorfozę, tracąc sporo kilogramów.

Mimo tego w niedzielne popołudnie postanowił zrobić wyjątek od zdrowych posiłków i zjeść tzw. cheat meal. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie pozuje z wielką porcją golonki i pieczonych ziemniaków. "Też czasem macie ochotę olać zdrowe jedzenie i zjeść pół kilo golonki?" - pyta w opisie pod fotografią.

Fani nie kryli rozbawienia, jednocześnie martwiąc się, iż po zjedzeniu tak dużej porcji mężczyzna szybko wróci do starej wagi. "Jejku, toż to połowa Jacka", "Po talerzu widać, że smakował", "Masz spust Jacenty" - komentują internauci.

Dagmara Kaźmierska zwija się z bólu. Oto prawda o jej życiu
Sylwia Peretti: Śmieszą mnie komentarze o metamorfozie
Edzia z "Królowych życia" bardzo się zmieniła. Ale metamorfoza!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy