Reklama

Reklama

Jasnowidzka Aida zaapelowała do Polaków. W komentarzach duże poruszenie!

Aida Kosojan-Przybysz jest znaną polską jasnowidzką. W mediach społecznościowych uzbierała spore grono obserwatorów, z którymi chętnie dzieli się swoimi wizjami i przesłaniami. Tym razem w social mediach pojawił się post dotyczący przyjaźni z samym sobą. "Bądź swoim przyjacielem teraz, w tej chwili" - napisała wizjonerka, a internauci podziękowali jej za te słowa. Co jeszcze przekazała Aida Kosojan-Przybysz?

Aida Kosojan-Przybysz ma kolejne przesłanie

Aida Kosojan-Przybysz aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie uzbierała spore grono internautów, którzy śledzą jej nowe posty. Regularnie publikuje wskazówki dotyczące życia i radzi, co robić, by przyciągać szczęście. 

Oprócz tego dzieli się przepowiedniami i zdradza, co nas czeka w przyszłości. Wizjonerka skupia się również na rozwoju duchowym, motywuje internautów i dzieli się dobrym słowem. Tym razem postanowiła zwrócić uwagę na relację z samym sobą i przekazać fanom, jak to wpływa na szczęście.

Zobacz także: Przerażająca wizja wróżbity Macieja. To czeka nas już niebawem

Jasnowidzka Aida ma kolejne przesłanie

Na profilach Aidy Kosojan-Przybysz właśnie pojawił się nowy post, który odbił się szerokim echem. Internauci jak zwykle nie potrafili przejść wobec przesłania jasnowidzki obojętnie. 

Reklama

Wizjonerka postanowiła zwrócić uwagę internautów na to, jak ważna jest przyjaźń ze sobą. Zaznaczyła jak dobre relacje i bycie swoim przyjacielem wpływa na całe życie. 

Zobacz także: Krzysztof Jackowski mówi, jaka będzie tegoroczna zima. Można się cieszyć?

Internauci z niecierpliwością czekają na kolejne posty i za każdym razem dziękują wizjonerce za przesłania, które pozytywnie na nich wpływają. Tak też było i tym razem. "Piękny post", "Cudowne myśli ubrane w słowa", "Dziękuję. Pięknie ujęta w słowa kwintesencja miłości do samego siebie", "Piękne i mądre słowa. Dziękuję" - można przeczytać pod postem.

Zobacz także: Wojcech Glanc przepowiedział to już w marcu! Niesamowita wizja jasnowidza!

***
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy