Karina Koch z „Chłopaków do wzięcia” chwali się metamorfozą. „Sama siebie nie poznaję”

Karina Koch, znana z programu „Chłopaki do wzięcia”, wprawiła internautów w niemałe osłupienie. Gwiazda opublikowała w sieci efekty zachwycającej metamorfozy, którą niedawno przeszła. „Sama siebie nie poznaję” – pisze.

Karina z „Chłopaków do wzięcia” chwali się metamorfozą. „Oszlifowany diament”
Karina z „Chłopaków do wzięcia” chwali się metamorfozą. „Oszlifowany diament”screenshotFacebook

Karina Koch: "Chłopaki do wzięcia". Widzowie ją pokochali

Program "Chłopaki do wzięcia" jest jednym z najpopularniejszych, emitowanych przez telewizję Polsat. Losami jego bohaterów widzowie interesują się nieprzerwanie od 2012 roku, wciąż ochoczo przyglądając się ich historiom.

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek programu jest Karina Koch, która na ekranie wystąpiła u boku swojego brata, Stefana. Rodzeństwo zawsze łączyła silna relacja, przez co zyskali jeszcze większą sympatię widzów. Swego czasu postanowili założyć profil na Facebooku, na którym systematycznie publikują prywatne zdjęcia, dzieląc się z fanami swoją codziennością. Konto obserwuje ponad 44 tys. internautów, którzy niedawno przecierali oczy ze zdumienia.

Karina Koch chwali się metamorfozą. "Oszlifowany diament"

Karina Koch postanowiła niedawno nieco poeksperymentować ze swoim wyglądem. Udała się do znajomej makijażystki, która zafundowała jej zachwycającą przemianę. "Sama siebie nie poznaję" - napisała pod zdjęciem zamieszczonym w mediach społecznościowych Karina Koch.

Na fotografii gwiazda programu "Chłopaki do wzięcia" pozuje w mocnym makijażu, w otoczeniu kwiatów. Internauci są zdumieni jej przemianą.

Pod zdjęciem w mig zaroiło się od komentarzy. "Nie poznaję!", "Nie ta osoba", "Ale czad!", "Kobiecość podkreślona", "Oszlifowany diament" - piszą fani gwiazdy.

Karina i Stefan: "Chłopaki do wzięcia". Miłość nadszarpnęła ich relację

Przez długi czas relacje pomiędzy Kariną i Stefanem nie należały do najlepszych. Wierni fani programu, którzy pieczołowicie śledzili losy rodzeństwa, zauważyli, że Karina niezbyt dobrze dogaduje się z ukochaną swojego brata, Aldoną, co kolejno generowało sporo konfliktów. Mocno zżyte dotąd rodzeństwo nieco się od siebie oddaliło.

Wkrótce jednak związek Stefana i Aldony przeszedł do historii. Koch wyznał, że zerwał wszelkie kontakty z byłą ukochaną, a internauci, słysząc wiadomość o rozpadzie ich związku, nie kryli zaskoczenia. Po tym wydarzeniu relacje rodzeństwa wróciły jednak do normalności. Dziś Karina i Stefan, ku uciesze wielu fanów, znów są ze sobą blisko, spędzając wspólnie niemal każdą wolną chwilę.

„Zbliżenia”. Krzysztof Skiba: Humor i energię odziedziczyłem po mamieINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}