Reklama

Reklama

Klub w Chinach nie wpuści osób łysych i kobiet powyżej 65 kg. Klienci oburzeni

Pewien klub nocny w Chinach wprowadził nowe "zasady", które oburzyły jego klientów. Do lokalu mają nie być wpuszczane m.in. kobiety o wadze powyżej 65 kg oraz osoby łyse. Właściciele tłumaczą to troską o bezpieczeństwo.

Oburzające "zasady" wprowadzone przez chiński klub

Klub nocny w mieście Wuxi położony w chińskiej prowincji Jiangsu wywiesił elektroniczną tablicę, która informuje klientów o nowych "zasadach". Według niej do lokalu nie może wchodzić kilka określonych grup. Są wśród nich:

  • kobiety ważące więcej niż 65 kg
  • osoby łyse
  • noszące złote łańcuchy
  • noszące pantofle

Zdjęcia tablicy z wprowadzonymi "regułami" obiegły media społecznościowe, a mieszkańcy nie kryją oburzenia i oskarżają klub o dyskryminację. W serwisie Weibo internautki piszą wprost o seksizmie, a niektóre dzielą się własnymi doświadczeniami nieprzyjemnych komentarzy ze strony pracowników lokalu.

Reklama

Właściciele klubu tłumaczą się troską o bezpieczeństwo. Z kolei pracownicy stwierdzili, że tablica to jedynie żart. Jeden z nich wyjaśnia, że kobiety o większej wadze są wpuszczane o lokalu, jednak uważa, że jeśli ktoś czuje się oburzony, to znaczy, że nie jest to miejsce dla niego.

***

Zobacz również:

Połączenie tych produktów, to piekło dla żołądka. Wzdęcia to nie wszystko

Maryja pokazała jej przyszłość świata. Co zobaczyła Mirjana Soldo?

Woda z ogórków kiszonych - eliksir składników aktywnych biologicznie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: klub nocny | seksizm

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy