Reklama

Krzysztof Jackowski mówi o przyszłości Polski. Przewiduje kolejny kryzys

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się z internautami swoimi przeczuciami dotyczącymi przyszłości. Wizje jednego z najpopularniejszych w Polsce jasnowidzów rzadko są optymistyczne. Zazwyczaj Jackowski opowiada o nadciągających kataklizmach i kryzysach. W czasie najnowszej transmisji na YouTube zobaczył, co czeka Polskę. Podkreślił, że już w najbliższych miesiącach możemy spodziewać się znaczących przełomów. Co konkretnie ma się stać?

Krzysztof Jackowski prowadzi kanał na YouTube. Podczas transmisji na żywo dzieli się z fanami swoimi wizjami dotyczącymi przyszłości Polski i świata. Filmy jasnowidza niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem. Podczas live'ów internauci na bieżąco komentują słowa wizjonera, nierzadko zadając mu także pytania. 

Wizje Jackowskiego bardzo rzadko są optymistyczne.  Znacznie częściej wizjoner mówi o nieszczęściach - kryzysach i konfliktach - które mają nawiedzić nasz kraj. Przeczucia jasnowidza często wskazują przyszłość czołowych, polskich polityków. Co Krzysztof Jackowski zobaczył w najnowszej wizji? 

Reklama

Zobacz również: Jackowski aż złapał się za głowę. Czegoś takiego jeszcze nie widział

"Będzie lęk". Tak Jackowski widzi przyszłość

Tym razem jasnowidz skupił się na "straszącej narracji", która już niedługo ma nawiedzić Polskę i namieszać w  życiu mieszkańców kraju. Według wizjonera "ludzie będą starali się wyprzedawać (...) wszystko to, co mają".

Jackowski nie podał konkretnej przyczyny nadciągającego chaosu, zaznaczył jednak, że ludziom będzie towarzyszył paraliżujący strach. "Będzie lęk, ale nie będzie rzeczywistych przyczyn tego lęku, tylko narracja" - podkreślił tajemniczo w dalszej części filmu.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski mówi o przyszłości Polski. "Idzie to wręcz w gorszą stronę"

Krzysztof Jackowski mówi o "dwuwładzy"

Co jeszcze ma wydarzyć się w drugiej połowie 2022 roku w Polsce? Jackowski w najnowszej wizji zobaczył także zamiany, które mają wpłynąć na politykę w naszym kraju. "Zrodzi się dwuwładza" - zaznaczył jasnowidz podczas transmisji. "Nie będzie to dwuwładza demokratyczna" - podkreślił.

"Pojawi się jeszcze jedna władza, ona nie będzie ustawodawcza, ale będzie miała znaczenie" - dodał Krzysztof Jackowski. Wizjoner już od dłuższego czasu przewiduje, że partia, która obecnie rządzi, w niedalekiej przyszłości zmęczy się i zapragnie przekazać obowiązki. Zdaniem jasnowidza rozłam na szczycie może nadejść już niedługo.

Wiele osób zastanawia się także, czy raz na zawsze pożegnaliśmy obostrzenia pandemiczne. Jackowski również w tej kwestii jest pesymistą. Uważa bowiem, że kryzysy, które już niedługo wywołają niepokoje społeczne, mogą być skutkiem między innymi nadciągającej ponownie zarazy.

***

Zobacz również:

Przepowiednia Aidy. Co zobaczyła wizjonerka?

Przepowiednia z Valdres. Co zobaczyła 90-letnia Norweżka?

Te znaki zodiaku będą mieć szczęście w finansach w 2022 roku!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednie 2022

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy