Reklama

Krzysztof Jackowski zobaczył to wyraźnie. Taka będzie wiosna 2023

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się z internautami swoimi przeczuciami dotyczącymi przyszłości. Jasnowidz na YouTube prowadzi ponad godzinne audycje na żywo. Zamyka oczy i pogrąża się w myślach. Później relacjonuje swoje wizje fanom. Jackowski nie stroni od trudnych tematów. Zazwyczaj mówi o konfliktach zbrojnych, niepokojach społecznych, zarazach i katastrofach ekologicznych. Tym razem, w rozmowie z "Super Expressem" postanowił poruszyć jednak znacznie „lżejszy” temat. O czym opowiedział?

Krzysztof Jackowski znów podzielił się przeczuciem. Ta wizja różni się od pozostałych

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Od wielu lat dzieli się z fanami swoimi przeczuciami dotyczącymi przyszłości. Zazwyczaj o swoich wizjach opowiada w transmisjach na YouTube. Krzysztof Jackowski dzięki regularniej działalności w internecie zdobył wielu zwolenników.  Jego kanał subskrybuje prawie 300 tys. użytkowników YouTube. Takie zasięgi robią wrażenie.

Jackowski zazwyczaj w swoich transmisjach live porusza trudne tematy. Mówi o tym, co jego zdaniem wydarzy się już niedługo. Skupia się jednak na wojnach, katastrofach ekologicznych, kryzysach ekonomicznych i gospodarczych. Niestety, przepowiednie jasnowidza rzadko są optymistyczne.

Reklama

Tym razem Krzysztof Jackowski postanowił zrobić wyjątek. W rozmowie z "Super Expressem" opowiedział o tym, jaka jego zdaniem pogoda czeka nas w przyszłych miesiącach, a konkretnie na początku wiosny 2023. Co przewidział?

Zobacz również: Krzysztof Jackowski o nadchodzących miesiącach. "2023 będzie rokiem wstrząsu"

Krzysztof Jackowski mówi o pogodzie. "To będzie rok deszczowy"

Zima w tym roku jest wyjątkowo kapryśna. Grudzień przywitał nas śnieżycami i mrozami. Z kolei początek stycznia był wyjątkowo łaskawy. Polskę nie opuszczało słońce, a termometry w wielu regionach Polski wskazywały kilka kresek powyżej zera.

Wiele osób zastanawia się, jaka będzie nadchodząca wiosna? Krzysztof Jackowski postanowił zabrać głos w tej sprawie. W rozmowie z "Super Expressem" podzielił się swoimi przeczuciami dotyczącymi pogody na nadchodzące miesiące. 

Zobacz również: Krzysztof Jackowski przepowiedział los Polaków w 2023 roku: "Dziadostwo!"

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego wiosna 2023 może zaskoczyć nas piękną pogodą. Chociaż większość internautów zdaje sobie sprawę z tego, że przepowiednie jasnowidza należy traktować z przymrużeniem oka, ta wizja napawa optymizmem i nadzieją na rychły koniec zimy. Warto więc trzymać kciuki za to, żeby słowa Jackowskiego tym razem znalazły potwierdzenie w rzeczywistości.

Zobacz również: Jackowski dzieli się kolejną wizją. "Świat idzie w kierunku konfrontacji"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednie na 2023 rok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy