Reklama

Księżna Kate i książę William przeżywają kryzys? Dobrze to maskują!

Ostatnie wystąpienia publiczne księżnej Kate i księcia Williama przyciągnęły uwagę fanów rodziny królewskiej, ale wbrew oczekiwaniom zamiast samych zachwytów pojawiły się... plotki o kryzysie w ich związku. Czy faktycznie jest się czym martwić?

Zaskakujące doniesienia o kryzysie w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama

Księżna Kate i książę William uchodzą za parę niemal idealną. Nawet niefortunne wiadomości, jakie wyjawiali Meghan Markle i książę Harry o bracie i bratowej, nie zepsuły im opinii. 

 Ich publiczne wystąpienia zawsze są dopracowane w najmniejszym szczególe i niczego nie można im zarzucić. Przez ostatnie dni para intensywnie odwiedzała różne miejscowości i organizacje, rozmawiając z uczestnikami wydarzeń, pracownikami miejsc, które zaszczycili swoją obecnością. 

Między nimi nie brakowało czułych gestów, uśmiechów i żartów. Dlatego też może dziwić pojawienie się w przestrzeni medialnej... doniesień o kryzysie w ich związku. 

Według doniesień brytyjskiej prasy relacje między małżonkami miały znów zacząć się psuć, gdy kilka miesięcy temu wrócił temat domniemanej, byłej już kochanki księcia Wiliama - Rose Hanbury. 

Reklama

Zobacz także: Książę William wściekł się na ojca. Ogromna awantura w Pałacu. Wykonał pilny telefon do Harry'ego

Jak miało to jednak wpłynąć na obecną sytuację w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama? 

Kością niezgody ma być ponoć była kochanka księcia Williama

Temat Rose Hanbury, byłej modelki i jednocześnie byłej przyjaciółki księżnej Kate, powraca niczym bumerang w kontekście małżeństwa Kate i Williama. 

Tym razem było podobnie. Rose ma co jakiś czas pojawiać się w towarzystwie książęcej pary, co ma złościć samą Kate. To także ma wywoływać kłótnie między małżonkami, a nieporozumienia i gęstą atmosferę mają tuszować podczas publicznych wystąpień. 

Są jednak i głosy przeczące tym plotkom. Ponoć trudne przeżycia, jak kontrowersje związane z Harrym i Meghan, czy śmierć królowej, zbliżyły do siebie Kate i Williama.

Zobacz także: Kim Kardashian niczym Kate Middleton!! Została posiadaczką kolii noszonej przez księżną Dianę!

"Kate i William chcą kontynuować współpracę z Karolem i Kamilą oraz z innymi członkami, aby prowadzić rodzinę królewską w bardziej nowoczesnym kierunku. Małżonkowie są z siebie wzajemnie dumni, a William chwali na każdym kroku Kate, mówiąc, że nie poradziłby sobie bez niej. Ona zaś odpowiada tym samym - miał powiedzieć informator w rozmowie z "Us Weekly".

Dodatkowo informator gazety zapewniał, że nie ma obecnie większej wartości dla Kate i Williama, niż rodzina, w tym ich ukochane dzieci. 

Kto więc ma racje i skąd wzięły się plotki o ponownym kryzysie pary? Specjaliści i znawcy rodziny królewskiej są zdania, że niewykluczone, iż w rozsiewaniu niekorzystnych informacji na temat Kate i Williama, ma swój udział nie kto inny, jak książę Harry motywowany przez swoją żonę Meghan Markle. 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Katherine | księżna Kate | książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy