Reklama

Reklama

Ma dwójkę dzieci z byłym ojczymem. Rodzina się jej wyparła!

Sarah zakochała się w Davidzie gdy była nastolatką, a on był od niej o kilka dekad starszy. I nie byłoby w tym może nic dziwnego, bo tak duża różnica wieku w związku nie robi już na nikim większego wrażenia, gdyby nie fakt, że on był wtedy jej ojczymem! Dziś są szczęśliwym małżeństwem z dwójką dzieci, ale rodzina wciąż nie zaakceptowała ich związku.

Sarah i David poznali się, gdy ona miała zaledwie 14 lat, a on był o 41 lat starszy. David był wtedy... chłopakiem jej matki! Jakiś czas później para pobrała się, a David został ojczymem Sarah i szybko znalazł z nią wspólny język. 

Sarah bardzo cieszyła się ze szczęścia swojej mamy i szybko zaprzyjaźniła się z Davidem - spędzali ze sobą sporo czasu, dużo rozmawiali, śmiali się, a ich relacja stawała się coraz głębsza. Ku ich zaskoczeniu w pewnym momencie przemieniła się w... gorące uczucie. 

David postanowił podjąć trudną, odważną decyzję i rozstał się z mamą Sarah, by związać się ze swoją ukochaną.  

Zobacz również: Pan młody przyjechał na swój ślub w trumnie. Nagranie hitem TikToka

Reklama

Związała się z byłym mężem swojej matki. Ta wciąż z nią nie rozmawia!

Sarah i David na początku utrzymywali swój związek w tajemnicy. Gdy David rozwiódł się z mamą Sarah, postanowili jednak podzielić się swoim szczęściem z całym światem. Ten jednak nie zareagował tak, jakby sobie tego życzyli. Ich najbliżsi znajomi byli bowiem w większości zszokowani, a nawet postanowili zerwać z nimi kontakt!

- powiedziała Sarah. 

Po czterech latach związku Sarah i David postanowili się pobrać. Choć tego dnia zabrakło przy nich ich najbliższych, to oboje przyznają, że był to jeden z najlepszych dni w ich życiu, a Sarah powiedziała w wywiadzie, że o takim ślubie marzyła, gdy była młodsza. 

Ostatnio Sarah i David obchodzili dziesiątą rocznicę ślubu i odnowili przysięgę małżeńską. Mają dwójkę dzieci i, choć najbliżsi wciąż nie utrzymują z nimi kontaktu, przekonują, że są szczęśliwi i nie żałują podjętej przed laty decyzji. 

Zobacz również:

Kontrowersyjne nagranie na TikToku. Ojciec prowadzi pięcioraczki na smyczy 

Chcesz się komuś zwierzyć, ale nie masz komu? Wygadaj się na anonimowym czacie


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: różnica wieku w związku | para różnica wieku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy