Reklama

Reklama

Modelki leżały w trumnach! Niecodzienny pokaz mody na Ukrainie

Trumna sygnowana logo ulubionego domu mody? W stolicy Ukrainy pod koniec czerwca odbyły się targi „RIP Expo 2021”. Osobliwe wydarzenie miało przypomnieć uczestnikom, że życie nie trwa wiecznie i przyczynić się do promocji kultury pogrzebowej. „Udział w tym pokazie to dla mnie jedyny sposób, abym mogła doświadczyć własnego pogrzebu” – skomentowała modelka leżąca w trumnie.

Niektórych wizja śmierci przeraża, jeszcze inni pragną swoje odejście skrupulatnie zaplanować. Branża pogrzebowa szybko się rozwija i proponuje coraz to nowe i bardziej luksusowe rozwiązania - adresowane  zarówno do  zmarłych, jak  i ich rodzin. Chociaż wiele osób może to szokować, chętnych na uczestnictwo w targach pogrzebowych nie brakuje. Świadczy o tym między innymi zainteresowanie "RIP Expo 2021".

Designerskie trumny

Społeczeństwo staje się coraz bardziej wymagające również jeżeli chodzi o pogrzeby. Trendy w modzie funeralnej zmieniają się równie szybko,  jak w innych obszarach. W trakcie targów "RIP Expo 2021" uczestnicy mogli zobaczyć między innymi różnego rodzaju trumny. Niektóre ozdobione były motywami z popularnych kreskówek - to wersje dla zagorzałych fanów między innymi seriali anime. Najciekawszym eksponatem okazała się jednak trumna pochodząca ze współpracy marek Lous Vuitton i Supreme. Pochówek w niej to z pewnością dotąd niespotykany poziom luksusu.  

Reklama

Modelki w trumnach

Największe kontrowersje wzbudził jednak pokaz mody pogrzebowej. Modelki ubrane w stylizacje przygotowane z myślą o zmarłych leżały wewnątrz trumien. Co ciekawe, wiele z nich potraktowało to jak misję, tłumacząc, że "wszystkich nas kiedyś to spotka". Trumny przewożone były na wózkach widłowych tak, by forma prezentacji przypominała "kondukt pogrzebowy".

Przeczytaj również:

Wpadka w "Dzień Dobry TVN"! W komentarzach zawrzało 

Geniusz w skąpej bieliźnie. Modelka ma 136 IQ

Zobacz również:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pogrzeb | nie żyje | pokaz mody

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje