Reklama

Reklama

Mówią, że jest zbyt seksowna na bycie mamą. Oto jak reaguje!

- Kiedy zostajesz rodzicem, możesz mieć wrażenie, że wszyscy w twoim życiu oczekują, że będziesz postępować w określony sposób – rozmawiaj tylko o dzieciach, ubieraj się jak przystoi na mamę… cokolwiek to znaczy - mówi Mikayla Young, atrakcyjna, zgrabna blondynka. 21-latka półtora roku temu została mamą i choć świetnie odnajduje się w nowej roli, hejterzy wciąż zarzucają jej, że na bycie mamą jest zdecydowanie "zbyt seksowna".

Mikayla Young to młoda gwiazda TikToka, która na Instagramie zgromadziła już prawie 19 tysięcy fanów. Jej kariera w sieci nabrała rozpędu w 2020 roku - atrakcyjna blondynka została wtedy mamą chłopca o imieniu Brady i jej życie zaczęło kręcić się głównie wokół macierzyństwa.

Wraz z nowymi obowiązkami, które spadły na influencerkę, pojawili się również internetowi hejterzy, którzy zaczęli wypominać Mikayli, że jest zbyt seksowna na bycie mamą i powinna odpuścić sobie publikowanie niektórych zdjęć! W międzyczasie młoda mama rozstała się także z ojcem dziecka, zerwała zaręczyny i musiała tłumaczyć się fanom, którzy dopatrywali się w rozstaniu zdrady jednej ze stron:

- Nie, nie zdradził mnie. Nikt nie zdradzał. Po prostu nie pasowaliśmy do siebie i na tym kończę ten temat - wyjaśniła, licząc, że fani odpuszczą jej przynajmniej ten aspekt prywatnego życia. 

Reklama

Hejterzy zarzucają jej, że jest zbyt seksowna na bycie mamą. Oto, co im odpowiedziała!

Mikayla w dalszym ciągu dzieliła się z fanami filmikami i zdjęciami, podkreślającymi jej seksowny wygląd, a hejterzy wciąż atakowali ją, radząc, by "stonowała swoje zapędy". Młoda influencerka postanowiła więc utrzeć im nosa i wystosowała w kierunku innych kobiet zaskakujący apel: 

- Pamiętaj, że stając się młodą mamą, mając duże cycki, ty też możesz wyglądać jak ja – [jak MILF]! - napisała na Instagramie, a w opublikowanym na TikToku filmiku wyjaśniła - Robię, co chcę. Tak naprawdę wszyscy kochacie przecież treści związane z mamuśkami. 

Mikayla Young dziś znów jest szczęśliwa. Młoda mama ma nowego chłopaka i coraz częściej chwali się tą relacją na Instagramie. Fani cieszą się jej szczęściem, przyznając, że nowy wybranek to bez wątpienia "najszczęśliwszy facet na świecie". Zgadzacie się? 

***
Zobacz również:

Dyniary 2021: Ten trend podbija sieć!

Fryzjerka przez siedem godzin farbowała jej włosy. Nici z wymarzonego blondu! 

Ma najdroższe ciało na Instagramie. Wydała na nie majątek!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje