Najlepsze memy o kotach. Ty jeszcze nie wiesz, ale one zawładną kiedyś światem

Koty są bardzo specyficznymi zwierzętami. Przekształcają się w "formę płynną", ciągle domagają się jedzenia i walczą o dominację na świecie. Raz zaczną domagać się głaskania, po chwili jednak pokazują, że im to nie odpowiada. Jak z takimi zwierzętami wytrzymać? Wiedzą świetnie o tym kociarze. Wiemy również my, przeglądający śmieszne materiały sieci. Zobaczmy najlepsze memy o kotach, jakie pojawiły się w Internecie!

Najlepsze memy o kotach. Zabawne, ale jakie prawdziwe!
Najlepsze memy o kotach. Zabawne, ale jakie prawdziwe!materiał zewnętrzny

Jak wygląda życie z kotem? Właściciele albo będą je zachwalać, albo wprost pokażą wszystkie najgorsze zachowania swojego czworonoga. Wady i zalety posiadania kota możemy zauważyć również na memach. Sprawdźmy, co bawi kociarzy (i nie tylko). Zobaczmy najlepsze memy z kotami!

Uroki bycia kotem

Koty posiadają pewne specyficzne zachowania, które wyróżniają je od innych zwierząt. Uwielbiają małe przestrzenie oraz przechodzą co jakiś czas w formę płynną. Można je głaskać tylko wtedy, kiedy one sobie tego zażyczą, w przeciwnym razie lepiej uciekać. Ich zachowania są na tyle wyjątkowe, że zasłużyły w Internecie na wyeksponowanie.

Memy o kotach czy jednak o nas?

Memy z kotami nie są tylko wyśmiewaniem specyficznego zachowania tychże istot. Nadają się idealnie nawet w sytuacjach, w których tematem jest nasza codzienność. Ujęcia z kotami idealnie sprawdzają się w różnych sytuacjach.

Jak się żyje z kotem. Dobrze?

Relacje z kotem bywają magiczne. Raz ewidentnie emanuje od niego miłość i oddanie. Innym razem natomiast odczuć można, że kot ma nas serdecznie dość. Zobaczmy, jak wygląda codzienność z kotem. Nie polega ona wyłącznie na dawaniu karmy i sprzątaniu kuwety...

Memy o kotach oraz ich dominacji

Od lat krążą pogłoski, że koty mają w planach dominację nad światem. Jest to bardzo prawdopodobne. Już teraz koty osiągają małe sukcesy, mając swojego właściciela na każde miałknięcie. Kot jest w stanie owinąć sobie człowieka wokół łapy. Osoba oddana zwierzęciu nie jest w stanie zrobić niczego, co może doprowadzić do pogorszenia samopoczucia ich pupila.

***

Czytaj także:

Kapadocja. To nie efekty specjalne, ta bajkowa kraina istnieje naprawdę Interia.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas