Reklama

Reklama

Niedziela handlowa: Co warto kupić 26 czerwca?

Najbliższa niedziela, 26 czerwca, jest dniem handlowym. To oznacza, że większość sklepów będzie otwarta, niektóre z nich szykują nie lada promocje. Jakie sprawunki można będzie załatwić w niedzielę handlową?

Jakie zakupy można będzie zrobić w niedzielę?

W piątek zakończył się rok szkolny. Wielu uczniów niebawem wyruszy na wakacyjne obozy, kolonie czy w odwiedziny do dziadków. Rodzice, którzy nie zdążyli jeszcze zakupić wszystkich niezbędnych rzeczy, będą mieli tę możliwość w najbliższą niedzielę - 26 czerwca. W tym dniu otwarte będą sklepy w galeriach handlowych. To pozwoli Polakom na zakupy letniej odzieży, sprzętu sportowego czy wielu innych, przydatnych podczas wakacji przedmiotów. 

Krem z filtrem, mały szampon do samolotu oraz inne kosmetyki także będą w zasięgu ręki. Letnia oferta w drogeriach już od kilku tygodni cieszy się zainteresowaniem konsumentów.

Reklama

Kiedy ZUS wypłaci 500 plus? Rządowy program ma nowy okres rozliczeniowy >>

Weekendowe promocje w dużych supermarketach

Niedziela handlowa to okazja na zakupy w dużych supermarketach. W Biedronce w weekend można będzie nabyć w promocyjnych cenach między innymi: masło, kaszankę i podudzia z kurczaka - czyli idealny zestaw na grilla - a także papierowe ręczniki kuchenne i środki czyszczące.

Lidl przygotował promocje między innymi na pomidory, sałatę i bakłażany. W tej sieci także piwo będzie można kupić w promocyjnych cenach. 

Ci z naszych czytelników, którzy postanowią wybrać się do Kauflandu, powinni zwrócić uwagę na ceny ogórków, ziemniaków i łopatki wieprzowej. Ta sieć także pokusiła się o ciekawą promocję piw oraz egzotycznych owoców: arbuzów, ananasów i mango. Miłośnicy słodyczy powinni zerknąć też do lodówki z lodami.

Dodatkowe pieniądze dla seniorów – kto może je otrzymać? >>

Kiedy następna niedziela handlowa?

26 czerwca to niejedyna wakacyjna niedziela handlowa. Polacy po raz kolejny zakupy w niedzielę będą mogli zrobić 28 sierpnia. Będzie to ostatni dzwonek na uzupełnienie wyprawki dzieci przed kolejnym rokiem szkolnym. 

W 2022 r. niedzielami handlowymi będą też 11 i 18 grudnia.

Niedziele handlowe w 2022 roku. Kalendarz dodatkowych dni na zakupy

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: niedziela handlowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy