Reklama

Reklama

Niezwykłe zjawisko na niebie. Może mieć na nas niebagatelny wpływ

NASA informuje, że 26 września Jowisz zbliży się do Ziemi i będzie to najmniejsza odległość od 1963 roku. Na kolejne wielkie zbliżenie Jowisza trzeba będzie poczekać do 2 października 2034 r. Ale wtedy ta odległość będzie aż o 700 tys. km większa. Warto zatem zainteresować się tym zjawiskiem już w tym roku. Ruchy planet to nie tylko zjawiska astronomiczne, zajmują się też nimi astrologowie. Czy Jowisz w opozycji będzie miał wpływ również na nasze zachowania i samopoczucie?

Horoskop na 26 września 2022 dla każdego znaku zodiaku

Baran

Obejrzyj dziś wieczorem film, który lubisz. Dobrze, żeby było to coś, co zawsze poprawia ci humor, przywołuje dobre emocje i wspomnienia. Tym razem może się okazać, że losy bohaterów staną się dla ciebie inspiracją do twórczego myślenia a potem i działania.

Byk

Dzień będzie należał do tych spokojnych i udanych. Znajdziesz czas na refleksję oraz na układanie dalekosiężnych planów zawodowych. Wiadomo przecież, że dobry plan to połowa sukcesu.

Bliźnięta

Układ planet na dziś wróży poprawę zdrowia i nastroju. Poczujesz się weselsza niż zwykle i z większym optymizmem będziesz od dziś patrzyła na świat.

Reklama

Zobacz też: Ideał mężczyzny? Nie! To niebezpieczny narcyz - strzeż się mężczyzn spod tych znaków

Rak

Skupisz się dziś na rozwiązywaniu ważnych spraw w pracy i nawet pomożesz komuś, kto znalazł się w bardzo trudnej sytuacji. Wieczorem udane spotkanie ze znajomymi.

Lew

Unikaj dziś alkoholu jak ognia. Ktoś będzie też chciał pożyczyć od ciebie znaczną sumę pieniędzy. Znajdź sposób, by dyplomatycznie mu odmówić tej pożyczki.

Panna

Uda ci się dziś pokonać trudności. Masz też szansę zwyciężyć w sporze, który ciągnie się już od dłuższego czasu, dzięki użyciu odpowiednich argumentów. Bądź dziś dobrej myśli.

Sprawdź: Ten znak zodiaku jest najstraszniejszy w całym horoskopie

Waga

Wreszcie poczujesz, że Twoje sprawy nabrały tempa i idą w dobrym kierunku. Dodatkowo dobre wieści dodadzą ci dziś skrzydeł do dalszego działania dla własnego dobra.

Skorpion

Ktoś będzie dziś wymagał od ciebie jasnej i szczerej odpowiedzi w Waszej sprawie. Musisz być prawdomówna i wyczerpująco podać swoje racje w sprawie, odniesiesz zwycięstwo.

Polecamy: Na jaki temat kłamiemy najczęściej? Wiele o tym mówi nasz znak zodiaku

Strzelec

Umówisz się na randkę z nowo poznaną osobą. Upewnij się jednak przed randką, czy intencje tej osoby są naprawdę szczere. W ten sposób unikniesz rozczarowania.

Koziorożec

Postaraj się pogodzić z nieprzyjaciółmi. Dzień sprzyja wyjaśnianiom różnych nieporozumień. Masz też szanse na nowe znajomości i na ciekawe wizyty towarzyskie.

Wodnik

Będziesz w dobrym nastroju na przyglądanie się sobie. Zobaczysz ile szans i własnych talentów przeoczyłaś i nie wykorzystałaś. Nadal masz możliwości tylko dobrze ich poszukaj.

Ryby

Nowe zawodowe kontakty sprzyjać będą wyzwaniom, które przełożą się na nowe projekty co znów da ci szansę rozwoju oraz awansu i premii. Nie zmarnuj okazji.

Czytaj też: 

Najwięksi imprezowicze - parkiet należy do ich. Na liście trzy znaki zodiaku

Znaki zodiaku, które nie wybaczą ci zdrady. Nigdy


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop | jowisz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy