Reklama

Reklama

Od roku nie utrzymują kontaktów z córką. Oto co napisali jej na świątecznej kartce

Święta Bożego Narodzenia uznawane są za wyjątkowy czas w roku, przepełniony dobrem i miłością, a zarazem doskonały moment, aby zażegnać konflikty i wyjaśnić wszelkie nieporozumienia. Pewna TikTokerka, która przez rok nie utrzymywała kontaktu ze swoimi rodzicami, z okazji świąt otrzymała od nich kartkę. W sieci podzieliła się tym, co jej napisali.

Różnice zdań i nieporozumienia pomiędzy rodzicami i dziećmi są dziś na porządku dziennym. Zazwyczaj staramy się je sprawnie rozwiązywać i szybko zapominamy o nieprzyjemnościach. Niestety, w niektórych przypadkach takie konflikty mogą trwać latami. Przykładem jest historia pewnej TikTokerki, która od toku nie utrzymuje kontaktów ze swoimi rodzicami. Po tak długim czasie, ku jej zaskoczeniu otrzymała od mamy i taty kartkę świąteczną, czym postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych. Czy to oznacza, że rodzice chcą się z nią pogodzić?

Od roku nie chcą słyszeć o swojej córce. Teraz wysyłają jej kartkę z życzeniami

TikTokerka wdała się w konflikt z rodzicami w zeszłoroczne Święta Bożego Narodzenia. Nie rozmawia z nimi dokładnie od 26 grudnia 2021 roku, kiedy to dowiedzieli się, że jest homoseksualistką. Za pośrednictwem swojego profilu w mediach społecznościowych podzieliła się ze swoimi obserwatorami czymś, co zupełnie ją zaskoczyło.

Reklama

- Wczoraj przysłali mi kartkę świąteczną, która została zaadresowana do mnie i mojej partnerki - powiedziała na nagraniu prezentując kartkę z zimowymi akcentami.  

Kobieta zdradziła też, co dokładnie napisali jej rodzice:

- Wesołych Świąt i szczęśliwego 2023 r. od mamy, taty i Toby'ego.

Na samym dole widniał także dopisek: "Mam nadzieję, że dobrze ci się żyje ze sobą".

Tiktokerka wykorzystała swoje zasięgi  i postanowiła publicznie skomentować to, co napisali jej rodzice. Jak sama twierdzi, czuje się spełniona, szczęśliwa i nie żałuje żadnych podjętych decyzji.

Internauci komentują na potęgę

Nagranie to na TikToku szybko rozeszło się po sieci i zyskało ogromną popularność. Obejrzało je już ponad 1,9 miliona internautów, którzy chętnie zabierają głos - komentują i radzą kobiecie co powinna zrobić.

Odeślij im kartkę z dopiskiem: "Wesołych świąt i Nowego Roku! Najlepsza. Decyzja. W moim życiu. Tęsknię za tobą, Toby!" - poradziła jedna z użytkowniczek.

Internauci byli oburzeni zachowaniem rodziców, którzy skreślili swoją córkę za to, że nie jest heteroseksualna.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok | kłótnia rodzinna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy