Reklama

Reklama

Odstawiła prezerwatywy, gdy dowiedziała się, z czego są robione. Nie jest jedyna

Iasmin Santos, modelka, która znana jest z sesji dla magazynu Playboy, zdecydowała się na nietypowe wyznanie. Jak się okazuje, od kiedy Santos dowiedziała się, że większość prezerwatyw zawiera składnik pochodzenia odzwierzęcego, stroni od zbliżeń. Jest bowiem weganką i woli zachować wstrzemięźliwość, niż postępować w sprzeczności ze swoimi przekonaniami.

Iasmin Santos jest modelką, którą na Instagramie obserwuje 63 tys. użytkowników w całego świata. Dziewczyna zyskała rozpoznawalność dzięki odważnym sesjom, które realizowała dla magazynu Playboy. Niedawno modelka wyznała, że jest ortodoksyjną weganką.

Modelka zdobyła się na wyznanie. Dotyczy jej życia intymnego

Santos unika wszelkich produktów pochodzenia odzwierzęcego w swoim otoczeniu. Nie dotyczy to jedynie spożywanego jedzenia. Iasmin nie nosi ubrań wykonanych z naturalnej skóry, uważnie przygląda się składom leków, czy też kosmetyków. To właśnie ścisły weganizm sprawił, że ostatnimi czasy rzadziej decyduje się na współżycie. Dlaczego?

Reklama

Jak się okazuje, weganizm zawitał również do sypialni Iasmin Santos. Modelka podzieliła się z internautami nietypowym wyznaniem. Jak się okazuje, kiedy dowiedziała się, że prezerwatywy zazwyczaj nie są wegańskie, postanowiła zwracać większą uwagę na to, jakich kondomów używa podczas stosunku. Wspólnie ze swoim chłopakiem zdecydowali, że wolą powstrzymać się od współżycia. Dla chwili przyjemności nie zamierzają bowiem łamać zasad, jakimi się kierują.

Jest weganką, dlatego nie używa ogólnodostępnych prezerwatyw

Santos wyjaśniła, że najpopularniejsze prezerwatywy są wykonane z lateksu, a do ich produkcji używa się kazeiny, czyli białka z mleka. Ortodoksyjni weganie nie używają więc ogólnodostępnych kondomów, ponieważ wykorzystywanie składników pochodzenia odzwierzęcego, kłóci się z ich przekonaniami.

Modelka zaznacza, że wybiera jedynie wegańskie prezerwatywy, a podczas ich zakupu sprawdza, czy kondomy posiadają odpowiednie certyfikaty. Prezerwatywy dla wegan zamiast kazeiny w procesie produkcji wykorzystują zazwyczaj wyciągi z roślin. 


***

Przeczytaj również: 

Najgorsze, co możesz zrobić z paznokciami. Te stylizacje szokują!

Agnieszka Woźniak-Starak kocha czarne stylizacje! Nie ona jedyna!

Maja Hyży chce już ślub! Tylko jej partner odwleka...?!

Zobacz również:  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: weganizm | prezerwatywy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama