Reklama

Reklama

Ona ma 62 lata, on 25. Właśnie ogłosili radosną nowinę

Cheryl McGregor oraz Quaran McCain zyskali szeroką rozpoznawalność dzięki umieszczanym przez siebie na TikToku nagraniom, pokazującym ich codzienność. Para jest bowiem o tyle nietypowym małżeństwem, iż dzieli ich 37 lat różnicy - ona ma 62 lata, a on 25. Teraz przekazali radosną nowinę. Ich rodzina się powiększy.

62-letnia Cheryl McGregor i 25-letni Quaran McCain poznali się w 2012 roku w jednym z barów z szybkim jedzeniem, w którym wówczas oboje pracowali. Chłopak miał wtedy 15 lat. Prawdziwe uczucie pojawiło się jednak dopiero po kilku latach.

Dawni koledzy z pracy spotkali się ponownie w 2020 roku. Szybko złapali wspólny język, a niedługo później zaczęli się oficjalnie spotykać. Swoją wspólną codzienność postanowili dokładnie relacjonować na TikToku.

Zobacz również: Liczyli na zwrot kosztów wesela. Tyle znaleźli w kopertach. „Kpina i nieśmieszny żart”

Reklama

Dzieli ich 37 lat. Cheryl McGregor i Quaran McCain ogłosili radosną nowinę

Para stanęła na ślubnym kobiercu we wrześniu 2021 roku. Ich związek od początku budził jednak sprzeczne uczucia, którym wyraz dawali w komentarzach internauci. Wszystko przez dzielącą ich różnicę wieku. Kobieta jest bowiem starsza od swojego męża o 37 lat. Co więcej, ma już siedmioro dzieci z poprzednich związków oraz 17 wnucząt. 25-letni wybranek 62-latki jest młodszy od jednego z jej dzieci.

Para przekonuje, że ich wspólna przygoda to świetna zabawa, a łączące ich uczucie jest niezwykle silne. Dlatego też zdecydowali się na duży krok.

Zobacz również: Poznali się na Tinderze. Randka zakończyła się na porodówce

"Nasze rodziny wspierają te decyzje"

Para, decydując się na powiększenie rodziny, początkowo próbowała zajść w ciążę na własną rękę. Wkrótce jednak wspólnie podjęli decyzję o macierzyństwie zastępczym lub adopcji. "Nasze rodziny wspierają tę decyzję, choć początkowo miały obawy" - przyznała w jednym z filmików 62-latka.

Niedawno małżonkowie zrobili internautom prawdziwą niespodziankę. Na filmiku, w typowy dla siebie tańczący sposób, przekazali światu radosną nowinę. Plany powiększenia rodziny powiodą się - parze udało się znaleźć surogatkę.

Narodziny ich pierwszego, wspólnego dziecka mają nastąpić wiosną 2023 roku.

Zobacz również: W Bostonie urodziły się niezwykłe czworaczki - dwie pary identycznych bliźniąt

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: surogatka | różnica wieku w związku | para różnica wieku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy