Reklama

Ostre słowa pod nową rolką Małgorzaty Rozenek. "Czas wyrosnąć z tego"

Małgorzata Rozenek podzieliła się na Instagramie nową rolką. Pod jej kilkusekundowym nagraniem wylała się fala krytyki. Niektórzy internauci posunęli się o krok dalej.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 1,5 mln internautów. Celebrytka ukazuje tam kulisy zarówno swojego zawodowego, jak i prywatnego życia. 

W ostatnim czasie mogliśmy obserwować jej relację z wakacji w Danii, na które wybrała się z rodziną. Swoją podróż kamperem dokładnie relacjonowała na swoim Instagramie.

Zobacz również: Małgorzata Rozenek-Majdan rozpoczyna wakacje. Pokazała luksusowy camper

Reklama

Niewinna rolka Rozenek wywołała burzę na Instagramie

W ostatnim czasie na jej koncie pojawiła się nowa rolka, a właściwie boomerang, czyli krótkie zapętlone nagranie, na którym celebrytka wysyła całusa w stronę obiektywu. Rolkę opatrzyła opisem:

Zobacz również: Małgorzata Rozenek-Majdan relacjonuje pobyt w Danii. "Zagadka dla wnikliwych"

Komentujący nie szczędzili słów krytyki. Pojawił się też hejt

Chyba nikt nie spodziewał się, że w komentarzach pod tak niepozornym nagraniem rozpęta się intensywna burza. Na Małgorzatę Rozenek-Majdan spadła ogromna fala hejtu. Niektórzy internauci zarzucali celebrytce infantylne zachowanie:

Jedna z użytkowniczek Instagrama postanowiła posunąć się o krok dalej i w znieważający sposób skomentowała wygląd ust celebrytki:

Jej złośliwy komentarz spotkał się jednak z szybkim odzewem fanów Małgorzaty Rozenek, którzy również nie szczędzili słów, obrażając autorkę komentarza. W ten sposób pod rolką rozpętała się prawdziwa burza, a użytkownicy aplikacji postanowili wzajemnie sobie ubliżać.

Zobacz również: Fani przerażeni figurą Małgorzaty Rozenek. Nie wytrzymała i odpowiedziała hejterom

Fani nie kryli zdziwienia

Oczywiście nie zabrakło też ciepłych słów fanów celebrytki, którzy zapewniali, że wygląda zjawiskowo, a także odpowiadali na docinki hejterów. Wiele osób było wyraźnie zaskoczonych komentarzami:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy