Reklama

Reklama

Pierścień Salomona: Jeśli masz go na dłoni, jesteś wyjątkowy!

Pierścień Salomona na dłoni mają tylko nieliczni. Osoby nim naznaczone to jednak wyjątkowi szczęśliwcy. Według chiromancji jest bowiem oznaką unikalnych zdolności i ogromnej siły. Zwiastuje potencjał i kosmiczną energię. Gdzie szukać pierścienia Salomona?

Pierścień Salomona: Gdzie się znajduje?

Chiromancja nie dzieli naszych dłoni na lewą i prawą. Według jej zasad każdy człowiek posiada dłoń główną (bardziej sprawną) i pomocniczą (tą,  którą wykonujemy mniej czynności). Niektórzy wierzą, że na dłoni głównej zapisane są nasze losy - to jak szczęśliwe i długie będzie nasze życie. Linie na dłoni prawej symbolizują z kolei nasze talenty. Z niej możemy wyczytać zdolności i potencjał, który w nas drzemie.

Zgodnie z tymi zasadami, pierścień Salomona znajduje się na dłoni pomocniczej. Jest bowiem linią, która ma świadczyć o wyjątkowym darze. Takim oznaczeniem mogą pochwalić się jedynie nieliczni.

Reklama

Pierścień Salomona znajduje się blisko palca wskazującego dłoni pomocniczej i ma kształt łuku. Zazwyczaj jest niewielki, wiec bez szczegółowej analizy trudno go zauważyć. Ta linia rozpoczyna się zaraz  przy krawędzi dłoni, biegnie pod palcem wskazującym i znika wraz z końcem dłoni (pomiędzy palcami).

Pierścień Salomona: Co oznacza?

Co charakteryzuje osoby oznaczone pierścieniem Salomona? Przede wszystkim doskonała intuicja. Dawniej uważano, że ludzie, którzy na dłoni pomocniczej mają tą niewielką linię w kształcie łuku, mogą kontaktować się ze światem pozaziemskim  i mają zdolności jasnowidzenia. 

Ludzie ci jeszcze w XVII wieku oskarżani byli o magiczne zdolności. Kobiety oznaczone pierścieniem Salomona uważano za czarownice i przypisywano im kontakt z nieczystymi siłami natury.

Dziś,  według chiromancji, osoby posiadające pod palcem wskazującym pierścień Salomona są obdarzone niezwykłą mądrością, którą - jeśli patrzą na świat sercem - mogą rozwijać. Tacy ludzie często wybierają zawody, które pomagają im nieść pomoc innym. Kierują się wyższymi celami i podążają za powołaniem.

Pierścień Salomona zwiastuje także zdolności artystyczne i kreatywność. Osoby nim obdarzone zazwyczaj realizują się jako aktorzy, muzycy, malarze czy też rzeźbiarze.

***

Zobacz również: 

Przerażające zdjęcie ze Śnieżki. "Nie polecamy naśladować"

Krzysztof Jackowski powrócił z przerażającą wizją. Co nas czeka?

Czy można zajść w ciążę, będąc już w ciąży? Okazuje się, że tak!

 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy