Reklama

Po wejściu do taksówki dotknij palcami szybę. Ten patent może cię uratować

Niektóre nagrania na TikToku biją rekordy popularności. Jednym z nim jest filmik opublikowany przez pewną kobietę, która pokazała co robi zawsze, gdy wsiada do taksówki z aplikacji. Nagranie obejrzało już kilkadziesiąt milionów użytkowników, którzy są wdzięczni za tak cenną radę.

Czy jazda taksówką z aplikacji jest bezpieczna? Okazuje się, że wiele osób obawia w ten sposób przemieszczać. Co prawda, zawsze można udostępnić trasę przejazdów swoim bliskim, jednak nie każdego przekonuje ten sposób. Pewna kobieta wpadła więc na genialny pomysł, dzięki któremu czuje się pewniej wsiadając do taksówki. Wszystkim podzieliła się na TikToku.

TikTokerka radzi, co robić podczas samotnej jazdy taksówką

Pewna użytkowniczka TikToka o imieniu Brienna, postanowiła podzielić się z internautami swoim patentem na bezpieczniejszą jazdę taksówką z aplikacji. Za każdym razem, gdy korzysta z tego typu przewoźników, zostawia w pojeździe ślady swojego DNA. Podpatrzyła ten trik od innej TikTokerki i wdrożyła w życie, a teraz zachęca do tego samego innych. Nagranie, które udostępniła na swoim profilu zyskało masę polubieni i komentarzy.

Reklama

Na filmiku pokazała, jak kładzie pojedynczy włos na siedzeniu samochodu i dotyka palcami szyb, by pozostawić odciski palców. Zdaniem Brienny to działanie ma na celu pomoc w jej odnalezieniu, gdyby kierowca chciał ją skrzywdzić.

Internauci zachwyceni patentem TikTokerki. Dziękują jej za cenne wskazówki

Nagranie stało się szybko bardzo popularne w sieci. Obejrzało je już ponad 30 milionów użytkowników. Internauci uważają, że ten patent jest genialny i sami nigdy nie wpadliby na podobny pomysł.

- Wow, nigdy nawet o tym nie myślałam. To cholernie mądre.

- Jakie to smutne, że musimy to zrobić... 

- Nie mogę uwierzyć, ile czasu zajęło mi uświadomienie sobie, co to znaczy. Nie jestem wystarczająco ostrożna. - pisali użytkownicy TikToka

Niektórzy pisali również w komentarzach o swoich wskazówkach, na które powinno się zwrócić uwagę.

- Pamiętaj, że DNA można pobrać tylko z włosów z przyczepionymi cebulkami.

- Nie nakładaj odcisków palców na siebie, kładź je osobno i pobierz trochę oleju z korzeni włosów, to pomoże - komentowali internauci.

Czy Wam również podoba się ten pomysł? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: taksówka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy