Powiększyła usta mimo przeciwwskazań lekarzy. Ostrzega innych

Aktualizacja

Wiele kobiet marzy o kształtnych, pełnych ustach. TikTokerka o pseudonimie Ruby również należała do tej grupy. Kobieta zdecydowała się powiększyć usta mimo przeciwwskazań lekarzy. Uważała zabieg za niegroźny i małoinwazyjny. Gdy następnego dnia zobaczyła efekt, szybko pożałowała swojej decyzji.

Powiększyła usta mimo przeciwwskazań. Szybko tego pożałowała
Powiększyła usta mimo przeciwwskazań. Szybko tego pożałowała TikTok / rubesfrTikTok

Nieodpowiedzialna decyzja TikTokerki. Lekarze ją ostrzegali

Ruby, chcąc pozbyć się uciążliwego kompleksu, postanowiła powiększyć usta. TikTokerka chciała, by jej wargi były jędrne i pełne. Podczas konsultacji specjaliści ostrzegali kobietę, że zabieg może nieść ze sobą liczne konsekwencje. Słowa lekarzy, nie zrobiły jednak na Ruby większego wrażenia.

Kobieta bardzo chciała zmienić swój wygląd, nie przejęła się nawet, gdy okazało się, że w jej przypadku istnieją pewne przeciwwskazania zdrowotne. Lekarze zaznaczyli, że bezpośrednio po zabiegu lub kilka dni później może wystąpić u pacjentki silna reakcja alergiczna. Uczulenie będzie wyjątkowo bolesne, a ponadto zniszczy efekt i spowoduje, że powiększone usta będą wyglądać karykaturalnie.

Ruby była świadoma zagrożenia, jednak postanowiła zaryzykować i zdecydowała się na zabieg mimo przeciwwskazań.

Powiększyła usta mimo przeciwwskazań. Szybko tego pożałowała

Niestety przewidywania lekarzy okazały się słuszne. Niedługo po zabiegu pojawiły się pierwsze powikłania. Zgodnie z wcześniejszymi ostrzeżeniami, uczulenie na substancję  zawartą w preparacie sprawiło, że twarz Ruby napuchła. Monstrualne usta sprawiały pacjentce ból i utrudniały jej porozumiewanie się.

Gdy Ruby po raz pierwszy zobaczyła się w lustrze, zrozumiała swój błąd. Kobieta nie spodziewała się, że reakcja alergiczna będzie aż tak bolesna. Widok opuchniętej, bordowej twarzy załamał TikTokerkę.

TikTokerka ostrzega innych. Zarzucają jej lekkomyślność

Po pewnym czasie Ruby postanowiła, że chce podzielić się swoją historią z internautami. Chciała, by młode dziewczyny, które chcą powiększyć usta za wszelką cenę, zobaczyły możliwe konsekwencje. TikTokerka nagrała film, który stał się viralem.

W komentarzach pod filmem nie brakuje skrajnych opinii.  Wiele osób nazywa kobietę lekkomyślną, zaznaczając, że powinna posłuchać doświadczonych lekarzy i zrezygnować z zabiegu. Niektórzy internauci pocieszają TikTokerkę, twierdząc, że monstrualne usta są zabawne,  a  karykaturalny efekt po kilku miesiącach powinien zniknąć.

***

Zobacz również:

Szybka herbata rozgrzewającaInteria Kulinaria
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas