Reklama

Pracownicy Lidla otrzymali świąteczne paczki. "Biedronka daje lepsze"

Pracownicy sieci sklepów Lidl co roku otrzymują od swojego pracodawcy paczki świąteczne, a ich zawartość zawsze budzi ciekawość wśród internautów. Na jednym z zamieszczonych w sieci nagrań możemy zobaczyć, na co tym razem mogli liczyć obdarowani.

Co kryło się w świątecznych paczka od Lidla?

Wręczanie pracownikom Biedronki czy Lidla świątecznych paczek to już niemal tradycja. Ostatnio pisaliśmy o zawartości upominków, które trafiły do rąk osób zawodowo związanych z siecią sklepów Biedronka. Tym wspólnie przyjrzymy się paczkom otrzymanym przez pracowników Lidla.

Joanna Wojciechowska to użytkowniczka TikToka, która na swoim profilu umieściła krótki materiał wideo z prezentacji zawartości paczki otrzymanej od Lidla. Okazało się, że w paczce znajdowały się przedmioty dla dzieci, a z komentarzy umieszczonych pod nagraniem można wywnioskować, że takie paczki otrzymali wszyscy pracownicy Lidla, posiadający dzieci do trzynastego roku życia.

Reklama

Paczka świąteczna zaprezentowana przez panią Joannę zawierała puzzle, matę wodną do rysowania, zabawkową remizę strażacką i wieżę do układania. Jak zaznacza tiktokerka - paczka była przeznaczona dla dziecka mającego maksymalnie 2 lata.

Czytaj także: Drożyzna, tłumy i kolejki na jarmarkach świątecznych. "Istny cyrk". Oto co uczestnicy sądzą o tegorocznych imprezach

Internauci chwalą świąteczne paczki

Jedna z użytkowniczek pokusiła o napisanie komentarza, w którym stwierdziła, że:

"uważam, że biedronka dają lepsze. głównie dlatego, że nie tylko marek własnych" - pisownia oryginalna.

Z kolei inna internautka bardzo zachwalała lidlowe paczki, a po jej wpisie można stwierdzić, że pracownicy otrzymali także talony o wartości 1 tys. zł.

"Potwierdzam paczki super dla dzieciaków na wypasie i taloniki na tysiaka solidna firma dziekuje"

Warto wiedzieć: Polskie miasto w czołówce rankingu CNN. Jarmark świąteczny jednym z najlepszych na świecie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lidl | świąteczne paczki | pracownicy | sklep
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy