Reklama

Przeczytaj skład, zanim kupisz ten produkt. Katarzyna Bosacka wskazała, na co lepiej uważać

Świadome robienie zakupów to coś, do czego Katarzyna Bosacka namawia Polaków od lat. Dlatego też właśnie podzieliła się wskazówkami dotyczącymi kupowania mleka kokosowego. Influencerka wzięła pod lupę składy produktów i wskazała, czym kierować się podczas wyboru. "Właśnie szukałam takiej wiarygodnej informacji" – pisali internauci.

Katarzyna Bosacka radzi w kwestii zakupów

Katarzyna Bosacka to dziś jedna z najpopularniejszych polskich influencerek zajmujących się edukowaniem z zakresu zdrowego żywienia. 

Dziennikarka aktywnie działa w mediach społecznościowych, za których pośrednictwem dzieli się poradami. 

Głównie skupia się na zachęceniu odbiorców do zapoznawania się ze składem produktu, zanim zdecydują się na jego zakup.

W związku z tym na instagramowym profilu influencerki pojawił się post dotyczący wyboru mleka kokosowego. "Najlepsze mleko kokosowe powinno zawierać minimalną ilość dodatków chemicznych i konserwantów. Wybierajcie produkty z krótkim składem, które zawierają głównie wodę i kokos. Unikajcie tych z dodatkiem sztucznych aromatów czy zagęstników" - stwierdziła dziennikarka.

Reklama

Zobacz także: Katarzyna Bosacka przerażona składem popularnego produktu. Grzmi o skandalu

Katarzyna Bosacka o mleku kokosowym. Czym się kierować przy wyborze?

Zdaniem influencerki wybierając mleko kokosowe, warto kierować się zawartością ekstraktu z kokosa, tłuszczu oraz wody. Katarzyna Bosacka podkreśliła, że w parze z wysoką porcją kokosa idzie spora dawka tłuszczu nasyconego, który "zatyka tętnice". 

Dodała jednak, że sięgając po mleko kokosowe light, trzeba mieć na uwadze, że w jego składzie jest bardzo dużo wody. "Wniosek? Warto kupować mleko kokosowe z jak największą zawartością ekstraktu oraz tłuszczu i po prostu dolewać do niego wodę, bo mleka kokosowe są tak naprawdę mniej więcej w tej samej cenie" - zaznaczyła Katarzyna Bosacka.

Zobacz także: Najzdrowsze „słodycze” na świecie. Zjedz dwa dziennie, a zauważysz różnicę. Kupisz w Biedronce

Post spotkał się z odzewem ze strony internautów, którzy od razu podkreślili, że przekazane przez influencerkę wskazówki są niezwykle pomocne. "Dziękuję, cenna rada", "Właśnie szukałam takiej wiarygodnej informacji", "Dziękuję za bardzo przydatne informacje" - czytamy na Instagramie.

***


 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Bosacka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy