Reklama

Przed śmiercią ujawniła, co spotka Putina. Mroczna wizja Baby Wangi

Baba Wanga, słynna bułgarska jasnowidząca, pozostawiła po sobie wiele proroctw. Wizjonerka miała przewidzieć między innymi przejęcie władzy przez Hitlera, śmierć Józefa Stalina czy atak terrorystyczny na WTC. W jej przepowiedniach pojawiła się również pandemia. W 1979 roku, podczas spotkania z rosyjskim pisarzem, Baba Wanga miała wypowiedzieć słowa, które odczytano jako przepowiednię o losach Władimira Putina.

W proroctwa Baby Wangi wciąż wierzy wiele osób. Optymizmem nie napawają wizje, które dotyczą 2022 roku. Jasnowidząca zapowiedziała między innymi nadejście kolejnej pandemii, problemy z dostępem do wody pitnej, susze, ale także inne kataklizmy, jak trzęsienia ziemi, głód i powodzie.

Zobacz również: Co Baba Wanga przewidziała na 2022 rok? Kolejna pandemia to nie wszystko

Baba Wanga, nazywana również Nostradamusem z Bałkanów, miała przewidzieć już takie wydarzenia, jak katastrofa w Czarnobylu czy śmierć księżnej Diany. Jedna z jej przepowiedni mówi o losach Władimira Putina.

Reklama

Baba Wanga. Kim była mistyczka z Bałkanów?

Baba Wanga, a właściwie Wangelia Pandiewa Dimitrowa urodziła się 31 stycznia 1911 roku w Strumicy (wówczas Imperium Osmańskie). Gdy miała 12 lat uległa tragicznemu w skutkach wypadkowi. W wyniku potężnej i gwałtownej wichury została dotkliwie poturbowana. Wieszczka straciła wówczas przytomność, a gdy ją odzyskała, okazało się, że nie może otworzyć oczu. Mimo natychmiastowej pomocy lekarzy wzroku przyszłej prorokini nie udało się uratować.

Niesamowite zdolności Wangelii ujawniły się, gdy miała niespełna 30 lat. Początkowo kobieta przewidywała przyszłość miejscowej ludności. W momencie, w którym okazało się, że jej wróżby niemal zawsze się sprawdzają, dom Baby Wangi stał się miejscem, do którego podróżowali ludzie z odległych zakątków. Większość z nich przy pomocy jasnowidzącej chciało odnaleźć zaginionych podczas wojny bliskich.

Z czasem proroctwa Baby Wangi przestały dotyczyć jedynie przyszłości konkretnych osób, nabierając wagi państwowej.

Co się stanie z Putinem? Mroczna wizja Baby Wangi

Baba Wanga zyskała szeroki rozgłos w momencie, w którym przewidziała katastrofę okrętu podwodnego Kursk. Twierdziła, że w sierpniu 1999 r. "Kursk pokryje się wodą i cały świat będzie nad nią płakał". Pomyliła się jednak, co do dnia. Rosyjski okręt podwodny zatonął 12 miesięcy po dacie, którą rzekomo przewidziała Baba Wanga.

Do najpopularniejszych przepowiedni jasnowidzącej z Bałkanów należą narodziny Państwa Islamskiego, globalne ocieplenie, śmierć księżnej Diany, pandemia koronawirusa, tsunami w Indonezji w 2004 roku oraz upadek bliźniaczych wież w Stanach Zjednoczonych.

W związku z inwazją Rosji na Ukrainę wiele osób zastanawiało się, czy Baba Wanga przewidziała coś również w tej sprawie. Znawcy wizji jasnowidzącej doszukali się bardzo niepokojących interpretacji.

"Nikt nie może powstrzymać Rosji. Wszyscy zostaną przez nią usunięci z drogi i nie tylko się ostanie, ale także stanie się panią świata. Wszystko rozmrozi się, jak lód, tylko jeden pozostanie nietknięty — chwała Władimira, chwała Rosji" - miała powiedzieć w trakcie jednego z wywiadów Baba Wanga.

***

Zobacz również:

Kartki na żywność, chleb za 200 złotych. Przerażająca przepowiednia jasnowidza Glanca

Maryja przekazała wiadomość dotyczącą Rosji. Franciszek dokonał ważnego aktu

Nowe przesłanie ormiańskiej wizjonerki. Co radzi Aida?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Baba Wanga | przepowiednia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama