Reklama

Reklama

Przerażające proroctwa siostry Łucji na 2023 r. Oto, co czeka Polskę!

Siostra Łucja, portugalska zakonnica, której w dzieciństwie objawiła się Maryja przepowiedziała przed swoją śmiercią, co czeka Europę i świat w 2023 roku. Niestety, wizje te nie napawają optymizmem, ale jest w nich mały promyk nadziei, a dotyczy on... Polski!

Siostra Łucja czyli Lúcia de Jesus dos Santos urodziła się 28 marca 1907 roku w Aljustrel (Fatima), a zmarła 13 lutego 2005 roku w Coimbrze. Była portugalską zakonnicą i świadkiem objawień maryjnych w Fatimie - miała wtedy zaledwie 10 lat. 

Łucja dos Santos w 1925 roku wstąpiła do Zgromadzenia Sióstr św. Doroty w Vilar (w Porto), z którego w 1948 roku odeszła za specjalnym pozwoleniem papieża. Wstąpiła wtedy do zakonu Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel w Coimbrze. W 1921, 1925, 1926 i 1929 roku miała kolejne wizje. Gdy zmarła, w Portugalii ogłoszono żałobę narodową. 

Siostra Łucja zostawiła po sobie liczne proroctwa, które dziś, w i tak już trudnych czasach, napawać mogą niepokojem. Tym bardziej, że zakonnica przepowiedziała, co wydarzy się w 2023 roku!

Zobacz również: Przepowiednia Baby Wangi na nowy rok! "Solarne tsunami" i "ciemne wieki"

Reklama

Siostra Łucja przepowiedziała, co czeka nas w nowym roku! Polska będzie potęgą?

Siostra Łucja podzieliła się ze światem jedną ze swoich wizji, w której zobaczyła, co czeka świat w 2023 roku! Niestety, portugalska zakonnica ostrzegała przed wojną, a konkretnie napaścią Rosji na Chiny. Według Łucji konsekwencją będzie śmierć milionów, a przywódcy sięgną nawet po broń jądrową. Ucierpią także niektóre kraje europejskie takie jak Holandia, Dania, Niemcy, Szwajcaria i północne Włochy. 

Ludzi ogarnie panika, dojdzie do ruchów skorupy ziemskiej i mocnych, gwałtownych wstrząsów. 

- przepowiadała. 

Według siostry Łucji tylko jeden kraj zostanie całkowicie oszczędzony, a w dodatku wyjdzie z konfliktu silniejszy i stanie się przywódcą odradzającej się Europy. Ten kraj to Polska!

Zobacz również:

Kim naprawdę jest matka Putina? Pilnie strzeżona tajemnica

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: święta Łucja | objawienia maryjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy