"Przybędzie na Ziemię i zabierze 8 tys. ludzi". Podróżnik w czasie ostrzega

Ma pochodzić z przyszłości, a na TikToku obserwuje go niemal 400 tys. osób. Samozwańczy „podróżnik w czasie” ma pochodzić z przyszłości i chce ostrzegać ludzkość przed różnymi zdarzeniami. Eno Alaric, bo tak się przedstawia, uważa, że mamy się czego bać.

"Podróżnik w czasie" ostrzega przed końcem świata
"Podróżnik w czasie" ostrzega przed końcem świata123RF/PICSEL

Platformę TikTok powoli opanowują "podróżnicy w czasie", którzy publikują różnego rodzaju rewelacje na temat przyszłości ludzkości. Tematyka jest naprawdę zróżnicowana, a wśród poruszanych wątków jest m.in. ryzyko wybuchu III wojny światowej czy deszcz meteorytów.

"Podróżnik w czasie" ostrzega: "świat wkrótce się skończy". Jest się czego bać?

"Podróżnik w czasie" z TikToka ostrzega przed kosmitami i końcem świata
"Podróżnik w czasie" z TikToka ostrzega przed kosmitami i końcem świata123RF/PICSEL

Portal indy100.com co jakiś czas publikuje rewelacje, które pojawiają się na popularnej platformie. Ostatnio uwagę twórców serwisu przykuł Eno Alaric. Osoba prowadząca konto raczej nie ma dla ludzkości zbyt dobrych wiadomości.

Zdaniem "podróżnika w czasie" zbliżamy się do momentu, w którym ma nastąpić atak kosmitów. 

"Podróżnik w czasie" ma na swoim koncie pokaźne grono obserwatorów - jego poczynania śledzi prawie 400 tys. osób. Eno Alaric ma pochodzić z przyszłości, a konkretnie 2671 roku, a konto na TikToku ma mu pomóc w ostrzeganiu ludzkości przed nadchodzącymi wydarzeniami. Ma to sprawić, że ludzie będą lepiej przygotowani na najgorsze.

- Tak, jestem podróżnikiem w czasie rzeczywistym. Świat wkrótce się skończy - czytamy w podpisie filmu opublikowanego na TikToku. Wideo - Wrogi, obcy gatunek przybywa, by odzyskać Ziemię. Nie wygramy.

Atak obcych w 2023 roku? Jest ostrzeżenie

"Podróżnik w czasie" ostrzegał przed datą 23 marca 2023 roku.

- Uwaga! Do tych, którzy myślą, że jestem fałszywym "podróżnikiem w czasie". Zapamiętajcie te daty w 2023 roku - napisał w filmiku na TikToku, który do tej pory obejrzało już ponad 430 tys. osób.

Jego zdaniem, tego dnia miał nastąpić... atak obcych. Eno Alaric napisał, że ziemię odwiedzi kosmita, który na inną planetę zabierze 8 tys. osób. Autor nagrania określa go mianem "mistrza". "Wybrańcy" będą mieli za zadanie uratować nasz gatunek na innej planecie.

Żegnają zmarłych i pytają "Dlaczego?". Turcja po katastrofieDeutsche Welle

"Podróżnik w czasie" ma kolejne niepokojące wieści

To jednak nie koniec rewelacji. Osoba prowadząca konto twierdzi, że w maju czeka nas poważna katastrofa. W wybrzeże San Francisco ma uderzyć tsunami mające wysokość ponad 200 metrów. W wyniku kataklizmu może zginąć 200 tys. osób. "Podróżnik w czasie" nie ma też najlepszych wieści dla mieszkańców Meksyku. Kraj nawiedzi trzęsienie ziemi o magnitudzie 9,5.

Samozwańczy "podróżnik w czasie" opublikował również listę odkryć, do których ma dojść w 2023 roku. Przykładowo, w czerwcu teleskop Hubble’a ma wykonać zdjęcia planety, na której istnieją inteligentne formy życia.

"Mistrz" pojawił się i zniknął?

24 marca, w najnowszym nagraniu poinformował, że kosmita określany mianem "mistrza" już opuścił naszą planetę.

- Przybył w poszukiwaniu najlepszych inżynierów, lekarzy, naukowców i przywódców - napisał. - Przed 8 tys. wybranych długa droga, która zajmie im 4 lata. Mistrz potrafi podróżować szybciej niż światło - dodał.

Internauci pod publikowanymi nagraniami chętnie zabierają głos. Ich komentarze są raczej sceptyczne.

"Chyba za dużo grasz w gry" - ocenił jeden z komentujących.

***

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas