Reklama

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego. Wymienił polskie miasto

Krzysztof Jackowski, który regularnie publikuje swoje przeczucia i przepowiednie dotyczące najbliższych wydarzeń w Polsce i na świecie, w najnowszym nagraniu straszy wojną, w której ma wziąć udział Polska. Jasnowidz Jackowski wymienił konkretne daty i miejsca w Polsce, związane z dziwnymi wydarzeniami.

Krzysztof Jackowski najnowsze przepowiednie. Mówi jasno o wojnie

Krzysztof Jackowski, polski jasnowidz z Człuchowa, nieustannie dzieli się z fanami swoimi przepowiedniami i przeczuciami odnośnie przyszłych losów ludzkości. 

 W najnowszym nagraniu wizjoner skupił się na wojennym aspekcie przy okazji wizyty przywódcy Chin w Rosji. Najnowsze słowa Jackowskiego mogą przerażać, bo jasnowidz mówi o nasileniu konfliktu Rosji z Ukrainą, a co gorsza - o ryzyku rozlania się tego konfliktu na świat. 

Kraje zachodnie zdaniem Jackowskiego nie chcą wojny, bo to mogłoby zaburzyć obecny porządek świata. Wojna może jednak wybuchnąć w każdej chwili, bo chodzi tu o chęć zmiany tego porządku przez Chiny i Rosję.

Zobacz też: Ile zarabia Krzysztof Jackowski? Oto czego się dorobił na przepowiedniach

Reklama

Najbardziej mrożą krew słowa Jackowskiego o Polsce w ewentualnym konflikcie: 

"W Polsce zacznie się mówić bardzo poważnie o włączeniu się w ten konflikt. Będziemy szykowali się do wojny. Jest przygotowany plan. Jeżeli nastąpi nasilenie ataków Rosji na Ukrainę, w Polsce zostanie wdrożony plan, Polska będzie miała pewne zadanie. Wtedy zorientujemy się, czy nam się to podoba, czy nie, że możemy być wciągnięci w to wszystko" - powiedział jasnowidz z Człuchowa.

Jackowski określił, że to już w kwietniu "pokój w Polsce może zostać nam zabrany". 

Przepowiednia Jackowskiego. Co wydarzy się w kwietniu?

W Polsce będą wówczas zdaniem Jackowskiego stworzone strefy. Będą tam różne poziomy bezpieczeństwa. Jasnowidz zobaczył wtedy wojsko i policję, które będą kontrolować tam bezpieczeństwo.

W tych najbardziej zaostrzonych strefach będą wydawane specjalne dokumenty, które będą zmuszać właścicieli aut do oddawania ich na rzecz państwa.

"Mam wrażenie, że nasz kraj ma oferowane po cichu wsparcie od innych krajów. To wsparcie jest teoretyczne" - straszył Jackowski 

Zobacz też: Baba Wanga i katastrofalne przepowiednie na 2023 rok

Zdaniem zdenerwowanego Krzysztofa Jackowskiego, jeżeli do tego dojdzie, to nasz kraj nigdy nie będzie takim, jaki do tej pory był. Zmieni się bardzo dużo. W jakiś sposób należelibyśmy do dwóch narodów, ale jasnowidz już nie określił dokładnie do jakich. 

W tym czasie zabierze się ludziom prawo protestów, prawo głosu.

Krzysztof Jackowski o dwóch konkretnych miastach w Polsce

W swoich przepowiedniach Krzysztof Jackowski ujrzał przyszłość dwóch miast. Pierwszy na myśl przyszedł mu Przemyśl. 

Kolejnym miejscem, które ma być bardziej spokojne to Szczecin: 

"Dla mieszkańców Szczecina to będzie dobry rok. W sensie geograficznym, ponieważ to będzie rejon w miarę bezpieczny dla Polski i ten lęk, który będzie, nie dotknie tego miasta".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednie | Wizje | III wojna światowa | Polska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy