Schudła 55 kg dla swoich dzieci. Ale metamorfoza!

Victoria Bowen ważyła 120 kilogramów, nie radziła sobie z najprostszymi zadaniami, była przygnębiona i bezsilna. Gdy zrozumiała, że traci najlepsze lata, a jej dzieci nie mogą robić z nią tego, o czym marzą, postanowiła schudnąć. Zrzuciła 55 kilogramów i teraz motywuje inne kobiety. Zobaczcie tę niezwykłą metamorfozę.

Trenerka postanowiła zmienić swoje życie jej historia inspiruje
Trenerka postanowiła zmienić swoje życie jej historia inspiruje 123RF/PICSEL

Victoria Bowen to mama dwójki chłopców, trenerka personalna oraz miłośniczka zdrowia i fitnessu. Kobieta dzieli się na Instagramie zdjęciami zdrowych posiłków, które sama przygotowuje, swoimi planami treningowymi oraz niesamowitą metamorfozą, którą przeszła, by być w tym miejscu, w którym jest dziś. Jeszcze niedawno Bowen ważyła bowiem 120 kg i wyzwaniem była dla niej najprostsza aktywność fizyczna! 

Dla dzieci schudła aż 55 kilogramów. Niesamowite, jak dziś wygląda!

Je to co lubi i nie tyle! Trenerka zdradziła swój sekret!

Victoria przekonuje, że wystarczy trochę miejsca w domu, hantle lub gumy oporowe, by w zaciszu czterech ścian rozpocząć swoją walkę o szczupłą figurę i zdrowie. Kobieta radzi również, by do wspólnych treningów zaprosić dzieci - dzięki temu każda mama będzie mogła sobie pozwolić na regularne ćwiczenia, a pociechy szybko zakochają się w aktywności fizycznej. 

- Przed moją przemianą prowadziłam bardzo siedzący tryb życia. Byłam dla siebie bardzo surowa. Żyłam, ale nie żyłam życiem. Stałam się więźniem we własnym domu, bałam się wyjść, by nie zobaczył mnie ktoś, kogo znałam. Piłam mnóstwo napojów bezalkoholowych, objadałam się czekoladą i jedzeniem na wynos. Teraz prowadzę całkiem aktywne życie. Moje zdrowie psychiczne nigdy nie było lepsze. Mimo to nadal jem swoją porcję czekolady - przekonuje dziś szczęśliwa mama. 

Love Island #życiepoprogramiePOLSAT GO

***
Zobacz również:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas