Reklama

Reklama

Setka osób pobiła się nad basenem. Poszło o pistolety na wodę!

W Berlinie, na terenie otwartego basenu doszło do ogromnej awantury, w której wzięła udział ponad setka osób! W pewnym momencie w ruch poszły noże i interweniować musiała policja, a wszystko to przez...pistolety na wodę!

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na otwartym basenie w berlińskiej dzielnicy Steglitz, gdzie odpoczywały setki osób. Dzień był bardzo upalny, więc część z nich polewała się wzajemnie wodą z zabawkowych pistoletów. 

Setka osób pobiła się nad basenem. Mieli noże i pistolety na wodę!

Nagle ta niewinna na pozór zabawa przerodziła się w wielką słowną awanturę, a w pewnym momencie w ruch poszły pięści i noże! Sytuację próbowali opanować ochroniarze obiektu, a gdy to się nie udało, wezwano policję. W pewnym momencie na terenie basenu było aż 13 radiowozów policyjnych! 

Ostatecznie funkcjonariuszom udało się uspokoić rozwścieczony tłum i zapanować nad sytuacją, ale w pewnym momencie było już naprawdę niebezpiecznie! 

Reklama

Policja przyznała, że w spontanicznej bijatyce nad basenem wzięła udział aż setka osób - część wylegitymowano. Najmłodszy uczestnik awantury miał zaledwie 15 lat. Niestety, nie obyło się bez szkód i część osób odniosła drobne obrażenia.

Zobacz również:

Hiszpański kurort wprowadza mandaty dla plażowiczów. Nawet kilkaset euro! 

Uważaj, żeby tam nie trafić! Izba wytrzeźwień droższa niż hotel!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: awantura | pistolet na wodę

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy