Reklama

Reklama

To, co widzisz na tym obrazku, zdradza, czego NAPRAWDĘ pragniesz w miłości

Im głębiej sięgniemy do swojej podświadomości, tym więcej się o sobie samych dowiemy, prawda? Psychologowie badają ludzką psychikę nie tylko na długich sesjach terapeutycznych, czy podczas skomplikowanych badań. Wykorzystują też proste metody, takie jak obrazki i skojarzenia. Znamy to z literatury, filmów czy artykułów w gazetach. Jednym z takich obrazków jest ten autorstwa Olega Shuplyaka. Pozornie to jedna rzecz, ale faktycznie jest tam wiele wymiarów i sporo się dzieje. Sprawdź.

Każdy na tym obrazie zobaczy coś innego. I będzie to przyczynek do odpowiedzenia na pytanie: czego tak naprawdę najbardziej potrzebujesz w miłości. Oczyść umysł i na spokojnie spójrz na obraz. Wystarczą dosłownie dwie sekundy, żebyś mogła/mógł bez żadnych wątpliwości wskazać, co jako pierwsze rzuciło ci się w oczy. Sprawdź, co to może oznaczać.

Zobacz też: Który z tych obrazków nie przedstawia rodziny? Psychotest

Reklama

Twarz

Jeśli jako pierwszą dostrzegłaś/-eś twarz, w miłości najbardziej potrzebujesz więcej uwagi. W głębi serca czujesz, że ukochany/-a koncentruje się na obszarach, które tak naprawdę nie mają znaczenia. Czujesz się pozostawiony/-a gdzieś na marginesie, mało ważny/-a.

Dwaj asystenci

Jeśli jako pierwszych zauważyłeś/-aś dwóch pomocników, stojących z tyłu, czujesz, że nie masz nic do powiedzenia w sprawach, które bezpośrednio cię dotyczą. To oczywiście kwestia, nad której wyprostowaniem i zmianą możesz pracować, ale wszyscy wiemy, że nie jest to proste, bo dotyczy też drugiej osoby. Potrzebujesz kogoś, kto stanie u twojego boku i podejmie taki sam wysiłek w pracy nad związkiem.

Czarownik

Czarownik znajduje się w środku obrazu, a jego kapelusz tworzy nos dużej twarzy, która tworzy sam obraz. Jeśli była to część obrazu, która jako pierwsza przykuła twoją uwagę, musisz się bardziej otworzyć na partnera/-kę. Wyjdź ze strefy komfortu i zdobądź się na gest, na który dotąd się nie zdobyłeś. Może to wyznanie, może przeprosiny - sam/-a wiesz najlepiej. Wygląda na to, że jesteś bardziej zamknięty/-a niż powinieneś/-aś, w wyniku czego narażasz się na porażkę. Akceptacja nie jest tak trudna, jak to sobie wyobrażasz.

Dziecko

Jeśli jako pierwsze zobaczyłeś/-aś dziecko, jesteś kimś, kto potrzebuje (jeszcze) czegoś, na co nie jest na zawsze. Poświęć trochę czasu na poznanie siebie i samorozwój, wszystko inne przyjdzie, gdy będziesz gotowy/-a.

Człowiek w płaszczu

Jeśli to mężczyzna w płaszczu przykuł twoją uwagę, prawdopodobnie kochasz kogoś, kto ma problemy. Wydaje ci się, że utknąłeś/-aś tam, gdzie wcale nie chcesz być. Otwórz się na ludzi, zmień sposób myślenia. 


***

Czytaj też:

Kobieta czy mężczyzna? To, co tu widzisz ukazuje twoje ukryte "ja"

Jakim typem żony jesteś? Odpowiedz na 10 pytań i poznaj odpowiedź

Źródło: pticalspy.com

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: psychotest

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy