To, co zobaczysz tu jako pierwsze wiele mówi o tym, jak patrzysz na życie

Jesteś tzw. szczególarzem, czy na wszystko patrzysz z dużej perspektywy? Ta iluzja optyczna pozwoli to określić. Wystarczy, że wskażesz, co jako pierwsze przyciągnęło twoją uwagę. Gotowy?

Co widzisz na tym obrazku?
Co widzisz na tym obrazku?materiały prasowe

Złudzenie optyczne jest rodzajem narzędzia analitycznego, które testuje siłę percepcji ludzi. Sposób, w jaki interpretujesz obrazy, mówi wiele o twojej osobowości. Jedną z takich sprytnych ilustracji masz właśnie przed sobą. Jest tu pięć różnych osób. Które zobaczyłeś jako pierwsze?

Para staruszków

Jeśli najpierw zauważyłeś parę staruszków, twoje spojrzenie na życie jest szerokie. Nie ulegasz i nie lubisz trywialności, co czyni cię naturalnym liderem. Staruszkowie mówią też, że jesteś strategicznym myślicielem i lubisz sytuacje, w których możesz skupić się na celu. Masz ponadprzeciętne umiejętności planowania strategicznego, nastawionego długofalowo.

Trzy osoby

Jeśli po raz pierwszy zobaczyłeś trzy osoby (dwie siedzą na pierwszym planie, jedna stoi w drzwiach), twoja dbałość o szczegóły jest niesamowita. Zwracasz uwagę na niuanse, gdy inni nawet nie domyślają się, że jakieś w ogóle mogą istnieć. Obserwujesz drobiazgowo (ludzi, miejsca lub rzeczy) i prawie nic nie może ujść twojej uwadze. Jesteś osobą, która jest wyjątkowo dobra w planowaniu rzeczy w najdrobniejszych szczegółach i można nawet powiedzieć, że masz na tym punkcie lekką obsesję.

Czytaj też: 

Poznasz kultowe polskie filmy z PRL-u po jednym cytacie? QUIZ

Poznasz kultowe polskie filmy z PRL-u po jednym cytacie? QUIZ

Źródło: themindsjournal

Kampania "16 dni przeciw przemocy wobec kobiet"materiały prasowe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas